Poczuj zbliżającą się falę długotrwałego, orzeźwiającego smaku! Czasy, w których po gumę sięgało się w ostatniej chwili, a już po kilku minutach zaczynało zastanawiać, czy na pewno oddech jest nadal świeży, zdecydowanie odeszły do lamusa. Nowe gumy Halls przeniosły nas na zupełnie inny poziom odświeżenia – rześkiego, miętowego, soczyście owocowego, momentami lodowatego, a do tego niezwykle długotrwałego. Gumy dostępne są w czterech równie orzeźwiających wariantach smakowych – dwóch miętowych – Peppermint (Mięta Pieprzowa) i Spearmint (Łagodna Mięta) oraz dwóch owocowych – Watermelon (Arbuz) i Citrus (Cytrusy). 

Każdy czasem potrzebuje być tu i teraz, z wyostrzonymi zmysłami i poczuciem pewności siebie, której dodaje świeży oddech. Nie ważne, czy powodem jest rozpoczynający się niedługo egzamin, biznesowe spotkanie, randka czy moment podjęcia ważnej decyzji. Czasem nie ma specjalnego powodu – po prostu chce się poczuć w ustach falę niezwykłego, orzeźwiającego zmysły smaku. Jest na to nowy sposób – gumy Halls, które dostarczają maksymalnego orzeźwienia! Jedna drażetka o smaku miętowym zapewnia poczucie świeżości aż do 60 minut, czego w Polsce jeszcze nie było!

Doskonale wiemy, jak bardzo Polacy uwielbiają poczucie świeżości! Dzięki niemu jesteśmy odważni, kreatywni i chętni do działania. Od teraz, orzeźwiający smak można zatrzymać na znacznie dłużej, a jest to możliwe dzięki nowym gumom Halls dostępnym w czterech niezwykle orzeźwiających smakach. Nie warto zastanawiać się czy spróbować jednego z wariantów miętowych, czy jednak wybrać któryś z owocowych – każda twórcza chwila odświeżenia składająca się na życie każdego z nas jest niezwykle cenna! powiedział Daniel Czajkowski, Brand Manager Central Europe marki Halls, Mondelez Polska

Gumy Halls dostępne są w czterech wariantach smakowych – dwóch miętowych – Peppermint (Mięta Pieprzowa) i Spearmint (Łagodna Mięta) oraz dwóch owocowych i równie orzeźwiających – Watermelon (Arbuz) i Citrus (Cytrusy). Długotrwałe poczucie świeżości i smaku dają innowacyjne rozwiązania zastosowane w gumach Halls, m.in. granulki zamknięte w środku drażetki czy mentolowa otoczka. Gumy, podobnie jak cukierki Halls, produkowane są w Polsce, w jednej z fabryk Mondelez w Skarbimierzu.