Marka Big-Active prezentuje dwa nowe smaki herbat zielonych: z limonką i mandarynką oraz Earl Grey z bergamotką. Dzięki orzeźwiającym wariantom smakowym i pobudzającym właściwościom zielonej herbaty nowości od marki Big-Active idealnie sprawdzą się w upalne dni!

Oferta herbat Big-Active jest pełna niepowtarzalnych smaków i głębokich aromatów. Tym razem producent proponuje aż dwie egzotyczne nowości.

Zielona Herbata limonka i mandarynka to idealne połączenie łagodnej w smaku zielonej herbaty z orzeźwiającą mocą cytrusów. Dzięki takiemu połączeniu napar nabiera kwaskowy posmak, który świetnie gasi pragnienie.

Zielona Herbata Earl Grey z bergamotką to fuzja łagodnej w smaku zielonej herbaty z charakterystycznym olejkiem bergamotowym, która na pewno zachwyci miłośników wyrafinowanych aromatów.

Innowacyjne mieszanki zostały zamknięte w wygodnych elastycznych opakowaniach oraz przezroczystych torebkach typu LookBag™, przez które można obserwować rozwijające się duże liście herbaty, kawałki owoców i barwne płatki kwiatów.

– W odpowiedzi na wciąż zmieniające się potrzeby konsumentów, Herbapol-Lublin, właściciel marki Big-Active, kontynuuje rozbudowę swojego portfolio o kolejne smaki. Wierzymy, że nasze kolejne nowości przypadną do gustu odbiorcom. – mówi Anna Justyniarska, PR & Digital Manager Herbapol-Lublin S.A.

Herbata zielona ma bardzo korzystny wpływ na organizm oraz działanie pobudzające. Odpowiednio przygotowana idealnie sprawdzi się jako napój chłodzący w czasie wysokich temperatur.