Salted Toffee Macadamia Latte oraz Burnt Caramel Latte to pyszne nowości, które już wkrótce pojawią się w kawiarniach Starbucks. Koniecznie poznajcie wiosenne smakowe trendy w Starbucks i wybierzcie swoją ulubioną latte sezonu!

 

 

Jak smakuje wiosna w Starbucks?

Jest wiele smaków kaw inspirowanych orzechami. Ale połączenie oryginalnego smaku orzeszków Macadamia i słonego toffi, może Cię pysznie zaskoczyć. Taka jest właśnie nowa Salted Toffee Macadamia Latte, od 7 marca dostępna w kawiarniach Starbucks. Espresso i spienione mleko wzbogacono syropem o smaku popularnych orzechów Macadamia. Całość uzupełnia bita śmietana oraz polewa o smaku słonego toffi. Spróbuj koniecznie tego sezonowego smaku, być może to właśnie on stanie się Twoim nowym numerem jeden!

 

Karmelove latte!

Znacie kogoś kto nie przepadałby za słodkim smakiem karmelu? My też nie! Dlatego do oferty Starbucks powraca długo wyczekiwana Burnt Caramel Latte. Wyjątkowy posmak palonego karmelu to motyw przewodni tego napoju, który idealnie uzupełnia aromatyczne espresso połączone z gładką konsystencją spienionego mleka. Słodki karmel poczujecie już na samym początku kosztowania Burnt Caramel Latte, a to za sprawą lekkiej bitej śmietany oblanej pyszną polewą o tym samym smaku.

 

Twoje latte w roli głównej!

W Starbucks każdy napój zostanie przygotowany według Twojego życzenia. Poza różnymi rodzajami mleka, marka proponuje urozmaicanie smaków poprzez dodawanie do napojów dodatkowych shotów  espresso, posypki, polewy czy syropu. Szczególne znaczenie w tym procesie mają bariści Starbucks, którzy wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, chętnie pomagają gościom w kreowaniu nowych smaków.

Zawsze zachęcamy naszych gości do eksperymentowania ze smakiem i próbowania nowych możliwości – mówi Kacper Wilk, Coffee Master Starbucks. – Jesteśmy w stanie stworzyć dowolną latte z rozmaitych składników, z których po odpowiednim połączeniu, powstanie napój na miarę oczekiwań naszych gości! – dodaje.

Podkręć swoją latte lub spróbuj wykreować całkiem nowy smak wspólnie z baristą Starbucks! Podczas kolejnej wizyty w kawiarni zapytaj swojego baristę o dodatkowe składniki i stwórz swoją latte!

 

Biuro prasowe Starbucks w Polsce:

Maja Głuśniewska

m.glusniewska@gardenofwords.pl

tel. 22 829 85 72 wew. 27

tel. kom. +48 512 352 187

 

Informacja o Starbucks

Historia Starbucks Coffee Company zaczęła się w 1971 roku w Seattle. Obecnie, dysponując kawiarniami na całym świecie, Starbucks Coffee Company jest wiodącą firmą w dziedzinie pozyskiwania, sprzedaży i palenia kawy. Opierając się na naszym zobowiązaniu i przyjętych przez nas wartościach, z każdym kubkiem kawy dostarczamy naszym klientom niepowtarzalną atmosferę i wyjątkowe wrażenia (Starbucks Experience). Aby dowiedzieć się więcej o Starbucks Experience zapraszamy do naszych kawiarni oraz na strony www.starbucks.com i www.starbucks.pl a także na profil Starbucks na portalu Facebook.

Informacja o AmRest

AmRest Holdings SE jest największą publicznie notowaną spółką restauracyjną w Europie Środkowo-Wschodniej. Do zarządzanych przez nią marek należą: KFC, Pizza Hut, Starbucks i Burger King. AmRest jest także właścicielem wyjątkowej marki La Tagliatella oraz dwóch chińskich konceptów: Blue Frog i KABB. Obecnie Spółka zarządza ponad 1000 restauracji w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w 13 krajach: Polsce, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w Bułgarii, Rumunii,  Serbii, Chorwacji, Rosji, Hiszpanii, Francji, Niemczech i Chinach