Firma Bakotech informuje, iż w związku z rozwojem działu MSP oraz wprowadzaniem do portfolio kolejnych rozwiązań opartych o model dystrybucji SaaS (Security as a Service), poszerza ofertę usług hostowanych w ramach spółki Ceesoft.

 

Ceesoft – spółka-córka działająca w ramach grupy Bakotech dostarcza na rynek polski nowoczesne usługi bezpieczeństwa, oparte o model SaaS. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich partnerów zapewnia nowy model biznesowy, którego najważniejszymi zaletami są przewidywalne koszty oraz brak dodatkowych opłat za uaktualnienia i nowe funkcje oprogramowania. Partnerzy, którzy wybierają ten model współpracy nie ponoszą wydatków związanych z jednorazowym zakupem aplikacji, inwestycji w sprzęt, kosztów wdrożenia oprogramowania w firmie i szkolenia pracowników. W tym przypadku jedynym kosztem użytkowania aplikacji jest opłata subskrypcyjna (miesięczna) w postaci pay-as-you-go – wyłącznie za aktywne w danym miesiącu licencje.

Produkty oferowane przez Ceesoft obejmowały do tej pory dwa rodzaje rozwiązań: poświęcony ochronie urządzeń końcowych system antywirusowy Webroot oraz dedykowany zabezpieczeniu serwerów pocztowych przed niechcianymi wiadomościami system antyspamowy SpamTitan. Od tego kwartału Dystrybutor poszerzył dystrybucję usług o rozwiązanieWebTitan – bramę sieciową, pozwalającą na zapobieganie zagrożeniom generowanym przez phishing, malware, czy też strony z niebezpieczną zawartością i/lub niepożądaną treścią. Umożliwia to jednocześnie bardziej efektywne wykorzystanie zasobów czasowych pracowników/użytkowników, zezwalając lub nie na dostęp do określonych stron lub treści zgodnie z polityką danej organizacji.

Aby zacząć korzystać z oferowanych usług wystarczy podpisać umowę partnerską z dystrybutorem i dokonać zakupu pierwszych licencji. Warto wspomnieć, że oprócz dostępu do bezpłatnej platformy zarządzającej, braku kosztów aktywacji, utrzymania systemu i opłat administracyjnych, Partner otrzyma dodatkowe korzyści w postaci większego rabatu partnerskiego przy większej liczbie aktywnych licencji.

Więcej informacji na stronie www.ceesoft.pl | kontakt@ceesoft.pl | +48 12 376 95 08

 

 

Więcej informacji:

BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager
tel. 660 343 988
e-mail: sandra.wasiak@bakotech.com
www.bakotech.pl
Lucky Monday PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: r.postawa-giza@luckymonday.pl
www.luckymonday.pl