Firma SANPLAST już po raz kolejny wraz z Nowym Rokiem wprowadza do oferty szereg nowości, rozbudowując i tak bogate już linie swoich produktów. Specjaliści nieustannie opracowują nowe rozwiązania, mające na celu zapewnienie klientom jak największy wybór i komfort użytkowania.

Sanplast to marka, która cieszy się wśród klientów dużym zaufaniem. Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom konsumentów firma postanowiła rozszerzyć i zarazem uzupełnić asortyment swoich produktów.

Obserwując popularność sitodruków na szkle w kabinach prysznicowych, polski producent zaproponował możliwość nabycia kabin Free Line z nowym wzorem szyby, która zapewni nie tylko wizualny efekt w łazience, ale i zwiększy komfort kąpieli prysznicowej.

Marka Sanplast regularnie doceniania jest za szeroką paletę wymiarową oferowanych brodzików. Z Nowym Rokiem jeszcze lepiej dostosowała ją do aktualnych potrzeb rynku. Wraz z nowym cennikiem, zaprezentowała nowe rozmiary w seriach: Free Line, Space Line i Space Mineral. Dzięki wprowadzonym zmianom, klienci mogą być pewni, że jeśli o jakikolwiek wymiar brodzika zapytają, znajdą go w ofercie i jednocześnie produkt ten spełni ich oczekiwania.

Chcąc ujednolicić ofertę brodzików, Sanplast przygotował jeszcze lepiej dopasowaną do potrzeb serię Free Line, w której swoją nową odsłonę mają znane już brodziki Classic II. W nowej ofercie znajdują się zarówno brodziki zabudowane i niezabudowane o głębokości 5cm, jak również jeszcze szerszy zakres wymiarów o głębokości 9cm.

Kąpiel w wannie ma wielu wielbicieli. Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez zanurzenia w wannie pełnej wody, wprowadzona została do oferty Free Line wanna prostokątna o wymiarze 75x170cm z jednym oparciem. Zapewni ona prawdziwą przyjemność kąpieli każdemu, kto docenia chwile relaksu i wyłączenia w zaciszu własnej łazienki.

B_M Space 75x180 (2) BPK-M SPACE (2) KN4 FREE+WP FREE 75x170+PW1 FREE (2)