RAJSKIE MLECZKO 210gDo oferty Goplany dołączyły kolejne wyśmienite propozycje, wszystkie oblane aksamitną czekoladą. Do wyboru: puszyste pianki Rajskie Mleczko o smaku waniliowym, delikatne Toffino Soft oraz trójwarstwowe Torciki kokosowe-truflowe, truflowo-pistacjowe i orzechowo-czekoladowe. Cukierki w czekoladzie są już dostępne w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji.

Marka Goplana rozszerzyła ofertę o nowe cukierki czekoladowe. Postawiła na popularne smaki i ciekawe zestawienia. Indywidualnie pakowane cukierki to sposób na małe przyjemności, które można mieć przy sobie w każdych okolicznościach. Wszystkie nowości są dostępne w poręcznych torebkach. Produkty sprawdzą się jako przekąska, poczęstunek czy słodki upominek.

Po pierwsze – Rajskie Mleczko o smaku waniliowym
Rajskie Mleczko o smaku waniliowym to pierwsze na rynku mleczko w czekoladzie w formie cukierka pakowanego indywidualnie w atrakcyjną owijkę. Każdy może sięgnąć po swoje ulubione puszyste pianki zawsze, kiedy tego zapragnie bez ryzyka utraty ich świeżości i jakości.

Po drugie – Toffino Soft
Konsumenci w całej Polsce od lat rozkoszują się Toffino, czyli mlecznym toffi nadziewanym kremem czekoladowym. Teraz mają do dyspozycji nowe cukierki o smaku toffi zatopione w pysznej czekoladzie Goplana. Toffino Soft występują w dwóch formatach: w niewielkim opakowaniu 80 g, idealnym do szkoły czy pracy, oraz w torebce 260 g – dla tych, którzy chcą delektować się przyjemnością przez jeszcze dłuższy czas lub dzielić się nią z bliskimi. Jednocześnie obydwie propozycje, zarówno Toffino Choco, jak i Toffino Soft dołączają do słodkiej rodziny Goplana, której logotyp będzie widoczny na ich opakowaniach.

Po trzecie – Torciki
Trójwarstwowe Torciki to słodka przekąska w trzech wariantach smakowych. Na propozycję składają się: Torciki orzechowo-czekoladowe, Torciki truflowo-pistacjowe i Torciki kokosowo-truflowe. Wyróżniają się unikatowymi połączeniami smakowymi, zróżnicowaną teksturą mas i szlachetną czekoladą Goplana.

Producent:
Colian Sp. z o.o.

Produkty:
Rajskie Mleczko o smaku waniliowym 210 g – 7,12 zł
Toffino Soft 80 g – 2,73 zł, 260 g – 7,37 zł
Torciki kokosowo-truflowe 256 g – 8,23 zł
Torciki truflowo-pistacjowe 256 g – 8,23 zł
Torciki orzechowo-czekoladowe 256 g – 8,23 zł

 Torciki_truflowo-pistacjowe_256gTorciki_orzechowo-czekoladowe_256g Torciki_kokosowo-truflowe_256g