Kiedy nagle dopada nas senność i apatia, potrzebna jest odpowiednia dawka energii. Z pomocą przyjdzie nowa kanapka mleczna Corny BIG Milk Orzech Laskowy. Dwie zbożowo-orzechowe warstwy w połączeniu z delikatnym, kremowym nadzieniem to doskonała propozycja zarówno na drugie śniadanie w szkole, jak i na pobudzającą przekąskę w pracy.

Słodka korzyść

Nowy Corny Big Milk orzechowy to idealna alternatywa dla czekoladowych przekąsek. Ten pyszny orzechowy batonik zbożowy w unikalnej formie kanapki z warstwą kremowego nadzienia szybko dostarcza energii. Corny Big Milk Orzech Laskowy swój wyjątkowy smak zawdzięcza odpowiedniemu doborowi składników: zbóż, mleka oraz orzechów. Nie wymaga przechowywania w lodówce, a optymalna gramatura (40 g) przekąski pozwoli sięgnąć po nią w niemal każdym miejscu i sytuacji – nawet, gdy na posiłek mamy bardzo mało czasu.  Pakując dziecku do śniadaniówki Corny Big Milk z orzechami laskowymi, mamy pewność, że maluch będzie zadowolony, a jego organizm odwdzięczy się wydajną pracą. W biurze i podróży batonik dostarczy energii i przyjemności także dla dużych łasuchów.

 

Corny Big Milk Orzech Laskowy

Waga: 40 g

Cena rekomendowana: 1,99 zł

 

 

Po więcej informacji i na temat pysznych i zdrowych przysmaków zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl oraz na

www.facebook.com/kuchnia.wloska

 

Firma Index Food działa na rynku od niemal 30 lat będąc jednym z czołowych dystrybutorów markowych produktów spożywczych charakterystycznych dla basenu Morza Śródziemnego. Index Food posiada w swej ofercie produkty tak cenionych marek jak: Olitalia, Valfrutta, DeCecco, Arrighi, Grand’Italia, Callipo, Ponti, Serpis, Limmi, Sunquick, Toblerone, Daim i Ricola, a także Corny, Schwartau czy Loacker. W ten sposób oferta Index Food umożliwia polskim konsumentom przygotowywanie smacznych, zbilansowanych posiłków od słodkiego śniadania przez pełny obiad po słodkie przekąski, bazując na markach spożywczych znanych i cenionych na świecie.

 

Index Food Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

  1. Jana III Sobieskiego 98

62-030 Luboń k. Poznania

tel. (61) 810 60 90

fax (61) 810 50 62

office@indexfood.pl

www.indexfood.pl