Nowy Jork to miasto, gdzie rodzą się najgorętsze trendy, także te makijażowe. Marka Maybelline czerpie inspiracje wprost z głośnej, tętniącej życiem ulicy tego wyjątkowego miasta i wprowadza nowości dedykowane przebojowym, odważnym dziewczynom z Polski.

Podkład Fit Me – dopasowane do koloru i struktury skóry, matowe wykończenie makijażu

Bestseller prosto z Nowego Jorku teraz także w Polsce! Ulubieniec amerykańskich blogerek, które zachwycały się jego
wyjątkową formułą. Jeśli też pragniesz czuć się dobrze we własne skórze, cenisz efekt perfekcyjnego dopasowania oraz matowego, naturalnego wykończenia makijażu, podkład Fit Me jest właśnie dla Ciebie! Produkt dedykowany dla cery normalnej oraz tłustej odpowie na wszystkie Twoje potrzeby. Specjalna formuła sprawi, że uzyskasz matowe wykończenie makijażu i zakryjesz wszelkie niedoskonałości, nie podkreślając porów, a nadając znany ze sztuki fotografii efekt blur. Formuła absorbująca sebum da poczucie komfortu i zredukuje błyszczenie skóry aż do 16 godzin,  a dzięki idealnemu dopasowaniu podkładu skóra będzie mieć ujednolicony koloryt.

Fit Me ma lekką konsystencję, przez co pokochasz go za efekt naturalności w swoim makijażu, bez tzw. efektu maski. Dzięki wygodnemu, eleganckiemu i bezbarwnemu opakowaniu bez problemu odnajdziesz na półce idealny odcień podkładu, w jednej z sześciu dostępnych tonacji.

Już w lipcu marka szykuje specjalną aktywację pod hasłem My rules #MyFitMe, dla wszystkich fanek podkładu FitMe od Maybelline New York. Więc jeśli również kierujesz się zasadą, że Twoje życie to Twoje wybory i Twoja przestrzeń, w której Ty ustalasz reguły, a jeśli coś jest nie po twojej myśli to po prostu wypada z gry, to koniecznie śledź profil marki: https://www.facebook.com/maybellinepolska/

I pamiętaj: FitMe jest mój, bo idealnie się do mnie dopasowuje.

 

Produkt dostępny w drogeriach od kwietnia 2017.