Tusz do rzęs the COLOSSAL BIG SHOT!

Nowy Jork to miasto, gdzie rodzą się najgorętsze trendy, także te makijażowe. Marka Maybelline czerpie inspiracje wprost z głośnej, tętniącej życiem ulicy tego wyjątkowego miasta i wprowadza nowości dedykowane przebojowym, odważnym dziewczynom z Polski. 

The COLOSSAL BIG SHOT – kultowy tusz z nową szczoteczką i formułą

Gwiazdy i blogerki na całym świecie pokochały efekt bardzo pogrubionych rzęs od nasady aż po same końce. Wyraziste i mocno podkreślone rzęsy w Twoim codziennym make-up, to najlepszy dowód na to, że jesteś na bieżąco z gorącymi trendami. Dzięki nowej formule legendarnej maskary COLOSSAL, osiągniesz efekt mega czarnych, widocznie pogrubionych rzęs aż po same końce. I to nakładając już jedną warstwę!

Wszystko za sprawą szczoteczki BIG SHOT z falistymi wypustkami oraz nowej formule tuszu. Płynna konsystencja maskary wzbogacona została o dodatkową dawkę kolagenu, który otula każdą rzęsę, a unikalne ułożenie włosków na szczoteczce pozwala dotrzeć do linii rzęs i równomiernie rozprowadzić tusz aż po same końce. Efekt? Wyrazisty makijaż oka z pożądanym efektem mega czarnych rzęs i widocznego pogrubienia! Poznaj rzęsy które rządzą!

Maskara the COLOSSAL BIG SHOT wyróżni się także w Twojej kosmetyczce. Legendarny żółty kolor maskar
z gamy COLOSSAL występuje teraz w nowej, oszałamiająco błyszczącej wersji, przyciągającej uwagę̨ swoim stylowym wyglądem.

 

Produkt dostępny w drogeriach od kwietnia 2017.