Powstał pierwszy supermarket Mila w Sulęcinie i jednocześnie dwunasty w regionie Lubuskim. Uroczyste otwarcie odbyło się już w sobotę, 3 czerwca 2015r. Spółka market-Detal obecnie posiada 182 placówki na terenie całego kraju. Chcąc być bliżej klienta planuje dynamiczny rozwój, otwierając nowe, kolejne supermarkety. Rocznie powstawać będzie ponad 30 sklepów.

Nowy, supermarket Mila w Sulęcinie, mieście leżącym w województwie lubuskim, powstał przy ulicy Witosa 1. Prace nad tym obiektem rozpoczęły się w połowie grudnia ubiegłego roku, natomiast inwestycja została oddana do użytku pod koniec maja br. Jest to miejsce znane mieszkańcom Sulęcina gdzie jeszcze niedawno funkcjonował dworzec PKS. Nie zapomniano o podróżnych, w tym przypadku zostały połączone funkcje handlowe wraz z obsługą podróżnych do czego mieszkańcy byli dotychczas przyzwyczajeni, ale w nowym zagospodarowaniu terenu i w nowym wydaniu. Uroczyste otwarcie odbędzie się już w najbliższą sobotę, tj. 13 czerwca 2015r. Dzień ten będzie obfitował
w liczną ilość atrakcji, konkursów oraz miłych niespodzianek dla wszystkich klientów. Dla odwiedzających przygotowane również zostały degustacje owoców, wędlin, serów oraz soków. Supermarkety Mila otwarte są od poniedziałku do soboty w godz. 6:30-21:30 oraz w niedziele
w godz. 10:00-19:30. Oprócz sklepu Mila dołączą również  inne podmioty handlowe nie goszczące jeszcze na terenie miasta Sulęcin.

Supermarkety Mila to warzywniak, cukiernia i sklep mięsny, pod jednym dachem z miłą obsługą
i wyjątkowymi promocjami. Cały asortyment dostosowany jest do codziennych zakupów klientów,
a oprócz szerokiego wyboru produktów z kluczowych kategorii artykułów świeżych, wśród ponad 6000 artykułów, klienci znajdą wszystko to, czego potrzebują w jednym miejscu.

Więcej informacji na temat sieci supermarketów Mila, można znaleźć na stronie internetowej www.mila.pl, na facebooku, jak również w gazetce promocyjnej.

Spółka market-Detal w swoich 182 sklepach zatrudnia blisko 5 900 osób oraz planuje dynamiczny rozwój w najbliższych latach. Rocznie powstawać będzie ponad 30 sklepów.

***

Marka MILA należy do spółki market-Detal, która posiada wieloletnie doświadczenie  w handlu detalicznym. Firma posiada obecnie 182 sklepy na terenie całego kraju i planuje dynamiczny rozwój chcąc otwierać ponad 30 nowych sklepów rocznie. Supermarkety MILA oferują bogaty asortyment świeżych warzyw i owoców, wędlin, mięs i różnorodnych serów oraz ciast. Oprócz wyjątkowej oferty i wysokiej jakości dostępne są produkty regionalne i zdrowe. MILA stawia na rzetelną, przyjazną i miłą obsługę. Stąd hasło: „Zakupy, aż miło!”, które jest zobowiązaniem wobec klientów. To obietnica, która mówi, że zakupy w sieci MILA to przyjemność i lekkość w robieniu codziennych zakupów spożywczych.

Więcej informacji udzieli:

Anna Laskowska; mail: anna.laskowska@mila.pl; tel. 571 404 826;