Osłabiona, po zimie, kondycja organizmu stanowi idealną motywację do przejścia na 3 -dniową dietę z brązowym ryżem marki Britta. Jej oczyszczające właściwości pozwolą nie tylko odzyskać lepsze samopoczucie, ale także stać się początkiem zdrowego sposobu odżywiania na dłużej.

Ryżowe oczyszczanie

Sekret diety ryżowej to oczywiście jej główny składnik, czyli brązowy ryż. Posiada on właściwości oczyszczające, ale także zapewnia uczucie sytości na dłużej. Dieta ryżowa jest jedną z diet jednoskładnikowych i jej celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn oraz uregulowanie poziomu glukozy we krwi. Dodatkowo dzięki dużej zawartości błonnika pomoże przyśpieszyć pracę układu pokarmowego, a także pozbyć się nadmiaru wody z organizmu.

Zasady diety

Najpopularniejsza z diet ryżowych trwa 3 dni i polega na spożywaniu na śniadanie, obiad oraz kolację ugotowanego bez soli, tłuszczy czy innych dodatków ryżu brązowego. Smak ryżu możemy natomiast wzbogacać suszonymi lub świeżymi ziołami. Pamiętajmy, że monodieta nie jest w stanie dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, dlatego w żadnym wypadku nie powinna być przeprowadzana dłużej. W trakcie trwania ryżowej diety oczyszczającej wartość energetyczna posiłków powinna wynosić ok. 1000 kcal (jedna torebka ryżu marki Britta ma ok. 200 kcal), ponadto należy pić min. 1, 5 l wody dziennie.  Dla urozmaicenia warto wypijać również ziołowe napary.

 

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem niezwykle smakowitego ryżu marki Britta zapraszamy na stronę: www.britta.pl oraz na fanpage: www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku.

 

Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k.

 

Produkt: Ryż biały marki Britta

Opakowanie: 4x100g

Cena detaliczna: ok zł. 3,39

 

Sawex Sp z o.o. był pierwszym w Polsce importerem ryżu w saszetkach do gotowania. W marcu 2009 roku ze struktur organizacyjnych spółki wyodrębniony został Departament spożywczy – Sawex Foods. W portfolio firmy znajdują się marki: Britta (ryż), Halina (ryż, kasza, fasola, groch, soczewica, ciecierzyca, płatki śniadaniowe), Sotto (ryż, kasza jęczmienna, gryczana), Sugoi (ryż do sushi) oraz Twój Błonnik.

„Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k. (dawniej Sawex Foods Sp. z o.o.)

  1. Wiertnicza 70

02-952 Warszawa, Polska

tel. : 022 651 79 04 do 07

fax.: 022 651 79 09

e-mail: sawex@sawexpl.com