Z okazji Dnia Dziecka Centrum Handlowe Czyżyny przygotowało dla swoich Klientów i ich pociech wyjątkową atrakcję. W dniach 2 i 3 czerwca (sobota i niedziela) w godzinach od 11:00 do 19:00 w pasażu CH Czyżyny pojawią się wyjątkowi goście. Będzie okazja do wspólnej zabawy z Angry Birds!

Olbrzymia popularność Angry Birds to fenomen ostatnich lat. Wizerunki tych sympatycznych bohaterów można spotkać właściwie wszędzie. Co więcej, już niebawem na rynku pojawi się nowa gra z serii, a niedługo do kin trafi druga część filmu!

W dniach 2 i 3 czerwca mieszkańcy Krakowa będą mogli wziąć udział w wyjątkowym, bezpłatnym wydarzeniu w Centrum Handlowym Czyżyny – odlotowej zabawie z Angry Birds!

Wśród zaplanowanych atrakcji znajdzie się między innymi kolorowa wyspa Angry Birds, w której będzie można zrobić sobie zdjęcie z bohaterami wydarzenia Redem, Bombą i Chuckiem oraz wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami.

W pasażu CH Czyżyny powstanie także specjalna wielka proca Angry Birds. Dzieci będą miały okazję spróbować swoich sił, celując do zielonych świnek.

 

Dodatkowo dostępne będą także atrakcje takie, jak:

gra Angry Birds, w którą dzieci będą mogły zagrać na dwóch wielkich ekranach;

stanowisko z wirtualną rzeczywistością, która pozwoli dzieciom przenieść się na kolorową wyspę Angry Birds;

– stanowisko z jedyną w Polsce grą typu ARCADE SEGA GAMES;
Angry Birds sumo – specjalna strefa, w której dzieci ubrane w kolorowe pianki będą miały okazję przeobrazić się w ulubionych bohaterów i odbyć „walkę” o zwycięstwo w zawodach sumo;

bombowy skakaniec – strefa odlotowej zabawy.

 

Dla najmłodszych uczestników spotkania przygotowana zostanie rajska wyspa, z grami planszowymi, zajęciami plastycznymi oraz strefą malowania twarzy.

 

Szczegółowa agenda wydarzenia:

2-3 czerwca 2018, Centrum Handlowe Czyżyny:

godz. 11:00 – rozpoczęcie imprezy

godz.11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30 – spotkania z bohaterami: Redem, Chuckiem i Bombą

godz. 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00 –  konkursy z nagrodami.

 

Szczegóły na www.centrum-czyzyny.pl

 

O Centrum Handlowym Czyżyny:

Centrum Handlowe Czyżyny to jedno z pierwszych centrów handlowych w Krakowie, zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta. Oferta Centrum obejmuje hipermarket Carrefour, sklepy specjalistyczne Leroy Merlin oraz Jysk a także galerię butików i punktów usługowych, spośród których wiodącymi markami są Rossmann, Sinsay, Cropp, House, Douglas, CCC, Pepco, Euro RTV AGD. W Centrum Handlowym Czyżyny znajdują się również liczne kawiarnie i restauracje (KFC, Domino’s Pizza, Olimp, Silver Dragon, Sevi Kebab oraz Caffe Frappe Point). Centrum jest zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych oraz dworca PKS. Centrum Handlowe Czyżyny to miejsce przyjazne klientom, oferujące możliwość zrobienia zakupów w miłej, kameralnej atmosferze.

Więcej informacji: www.centrum-czyzyny.pl

 

O APSYS

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA).

APSYS Polska zarządza obecnie 1 000 000 mkw GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC, EuropaProperty oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.
Więcej informacji: www.apsysgroup.pl