W Kolnie otwiera się pierwszy supermarket Mila, należący do spółki market-Detal. Uroczyste otwarcie tego sklepu, odbędzie się 22 sierpnia br., przy ulicy Wojska Polskiego 24. Nowa placówka powstała z myślą o wszystkich mieszkańcach Kolna oraz o odwiedzających to miasto. To już dziewiętnasty, nowo otwarty supermarket Mila w tym roku. Spółka posiada 185 placówek handlowych na terenie Polski i ma ambitne plany ekspansji na kolejne lata, planując otwierać ponad 30 sklepów rocznie.

Nowopowstały supermarket Mila, został zlokalizowany w pasażu handlowym, mieszczącym się przy ulicy Wojska Polskiego 24. Pasaż handlowy przewiduje innych najemców, takich jak Rossman, Świat Prasy oraz sklepy odzieżowe oraz obuwnicze. Swoje otwarcie supermarket Mila będzie świętować dnia 22 sierpnia br., od godziny 9:00. Na ten dzień zaplanowano wiele miłych niespodzianek, atrakcji oraz konkursów, które będą czekać na osoby odwiedzające supermarket Mila. Tego dnia wszyscy klienci, będą mogli skosztować owoce, wędliny, sery oraz soki serwowane w trakcie degustacji.

Supermarkety Mila to warzywniak, cukiernia i sklep mięsny, pod jednym dachem z miłą obsługą i wyjątkowymi promocjami. Cały asortyment dostosowany jest do codziennych zakupów klientów, a oprócz szerokiego wyboru produktów z kluczowych kategorii artykułów świeżych, wśród ponad 6000 artykułów, klienci znajdą wszystko to, czego potrzebują w jednym miejscu. Supermarkety Mila otwarte są od poniedziałku do soboty w godz. 6:30-21:30 oraz w niedziele w godz. 10:00-19:30.

Spółka market-Detal w swoich 185 sklepach zatrudnia ponad 5 900 pracowników. Sieć ma ambitne plany ekspansji na kolejne lata, planując poszerzać swoją działalność o ponad 30 sklepów rocznie.

Więcej informacji na temat sieci supermarketów Mila, można znaleźć na stronie internetowej www.mila.pl, na facebooku, jak również w gazetce promocyjnej.

***

Marka MILA należy do spółki market-Detal, która posiada wieloletnie doświadczenie  w handlu detalicznym. Firma posiada obecnie 185 sklepów na terenie całego kraju i planuje dynamiczny rozwój chcąc otwierać ponad 30 nowych sklepów rocznie. Supermarkety MILA oferują bogaty asortyment świeżych warzyw i owoców, wędlin, mięs i różnorodnych serów oraz ciast. Oprócz wyjątkowej oferty i wysokiej jakości dostępne są produkty regionalne i zdrowe. MILA stawia na rzetelną, przyjazną i miłą obsługę. Stąd hasło: „Zakupy, aż miło!”, które jest zobowiązaniem wobec klientów. To obietnica, która mówi, że zakupy w sieci MILA to przyjemność i lekkość w robieniu codziennych zakupów spożywczych.