Parówki kojarzone są głównie z posiłkiem spożywanym na śniadanie. Przygotowuje się je łatwo i szybko. Dzięki produktom wysokiej jakości, takim jak parówki z linii Natura marki Nove możemy z nich stworzyć dania nie tylko pyszne, ale też kreatywne i na każdą okazje.

Parówki to produkt, który zawsze cieszył się popularnością wśród dzieci i studentów. Nie należą do typowych, wykwintnych dań, ale dzięki odpowiedniemu przygotowaniu mogą zaskoczyć niejednego smakosza. Przy tworzeniu oryginalnych dań, warto postawić na takie wyroby, które w swym składzie nie zawierają „E” dodatków oraz barwników.

Parówki w nowym wydaniu

Jedną z ciekawszych form podania parówek jest połączenie ich z ciastem francuskim. Przybiera ono nowego wymiaru po dodaniu ulubionych produktów, np. białych szparagów, i zawinięciu ciasta na wiele zaskakujących sposobów. Tak podane przekąski z powodzeniem sprawdzą się na każdej imprezie oraz podczas rodzinnych posiłków. Parówki warto wykorzystywać również jako zamiennik wobec dużo bardziej kalorycznej kiełbasy dodawanej do leczo, bigosu czy makaronowych zapiekanek. Dania i przekąski powstające z ich udziałem nie są kosztowne i dodatkowo nie wymagają wielogodzinnych zmagań w kuchni. Warto zwrócić uwagę na odpowiedni dobór produktów, które w swym składzie zawierać będą jak największą ilość mięsa. Parówki z linii Natura nie zawierają glutaminianów, laktozy, fosforanów, glutenu, barwników oraz „E” dodatków, a swym smakiem zadowalają podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Parówki z linii Natura marki Nove

Masa netto: 240g ( 4,99 zł/ szt.)

Opakowanie MAP ok 600g

Cena: ok. 17,00- 22,00 zł/ kg

Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o. to średniej wielkości firma FMCG usytuowana na obrzeżach miasta Nowe (około 100 km na południe od Gdańska). Surowiec do produkcji mięsa pochodzi z najlepszych zakładów, posiadających certyfikaty na zgodność z systemami uznanymi przed GFSI. Bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów gwarantuje Nadzór Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej. Dzięki nowoczesnej i efektywnej technologii produkcji opartej na ścisłej kontroli jakości i wysokiej higienie, gwarantowanym przez prowadzony w zakładzie system kontroli HACCP, Zakłady Mięsne Nove uzyskały uprawnienia eksportowe na rynki krajów UE oraz posiadają certyfikaty BRC i IFS oraz zatwierdzone audyty wielkich międzynarodowych sieci. Zakłady mięsne Nove i linia Natura otrzymały licencję na używanie międzynarodowego symbolu przekreślonego kłosa, określającego bezglutenową żywność. W skład linii Natura wchodzą szynka, kiełbasa długa, kiełbasa krótka, kiełbasa krakowska, parówki, schab, szynka z tłuszczem. Produkty są paczkowane i dostępne na stoiskach samoobsługowych w Auchan, Tesco, Makro, Selgros.

Zakłady Mięsne „Nove” Sp. z o.o.

86-170 Nowe, Morgi 53
tel.: 48 52 332 83 81
fax: 48 52 332 83 80
e-mail:sekretariat@zmnove.pl