Trudno jest sobie wyobrazić pomieszczenie, w którym nie trzeba byłoby wykonać jakiegoś uszczelnienia, wypełnić fugi, czy przykleić listwy lub podobnego elementu. We wszystkich tego rodzaju pracach pomoże nam X-POLYMER DO WEWNĄTRZ firmy Den Braven. Dzięki niemu, przy pomocy jednego produktu uporamy się z całą listą zadań stojących na drodze do perfekcyjnego wystroju wnętrza.

Czy to remont, wykończanie nowego mieszkania, czy nawet niewielkie naprawy – w domu praktycznie, co chwila pojawia się konieczność przyklejenia lub uszczelnienia czegoś, a nawet najdrobniejsze prace wymagają od nas posiadania odpowiednich narzędzi i produktów. I w ten sposób w dość szybkim czasie możemy stać się posiadaczami pokaźnej liczby akcesoriów, które raz otwarte, choćby niewiele użyte, stopniowo wysychają, stojąc i czekając do kolejnego razu. Problem z zajmującymi miejsce na półce, a już rozpoczętymi klejami, kitami, uszczelniaczami, silikonami rozwiązuje nowy uszczelniacz-klej X-POLYMER DO WEWNĄTRZ firmy Den Braven. Specjalna technologia HD POLYMER, w oparciu o którą opracowany został ten uniwersalny produkt sprawia, że wykazuje on szereg cech nadających mu wyjątkowy charakter i pozwalających na jego zastosowanie przy wielu pracach remontowo-budowlanych, związanych z uszczelnianiem i klejeniem wewnątrz pomieszczeń.

eXtremalny na maXa

Jednoskładnikowy, stworzony na bazie HD POLYMERU, trwale elastyczny uszczelniacz-klej X-POLYMER DO WEWNĄTRZ to nowość w ofercie Den Braven. Charakteryzuje się on ekstremalną elastycznością i maksymalną przyczepnością do większości tradycyjnych podłoży, w tym również tych wilgotnych, gładkich i porowatych. Dzięki swoim niepowtarzalnym właściwościom, w jednym opakowaniu łączy zalety kilku produktów, pozwalając tym samym przy pomocy jednego preparatu wykonać szereg różnorodnych prac remontowo-budowlanych w pomieszczeniach. Dodatkowo dostępny jest w dwóch kolorach – bezbarwnym i aluminiowym, a po utwardzeniu łatwo daje się pokryć farbą lub lakierem, bez ryzyka spękań czy odbarwień. Na listę potencjalnych zadań, do których produkt został stworzony, można wpisać wszelkie uszczelnienia połączeń materiałów budowlanych i elementów wykończeniowych, wykończenia stolarki meblowej, okiennej, drzwiowej, paneli, płytek czy różnorodnych profili, listew do wykończenia blatów, podłóg, progów lub drzwi. Nadaje się również jako środek do przyklejania drobnych elementów dekoracyjnych. W wersji aluminiowej doskonale sprawdzi się przy uszczelnieniach przewodów wentylacyjnych i okapów (neutralny chemicznie skład jest bezpieczny i niekorozyjny w stosunku do stali nierdzewnej, emaliowanej i metali szlachetnych), a w wersji bezbarwnej idealnie przyda się do uszczelniania i klejenia różnorodnych gablot, mebli szklanych lub witryn ze szkła, tworząc estetyczną, niewidoczną fugę.

Multifunkcjonalność, to cecha, której coraz częściej oczekuje się od nabywanych produktów, również tych stosowanych w budownictwie. Reprezentantem tej grupy jest nowość w ofercie Den Braven – uszczelniacz-klej X-POLYMER DO WEWNĄTRZ, który w jednym kartuszu skrywa moc wielu produktów.

www.denbraven.pl