NEC Display Solutions wprowadził na rynek 24-calowy, panoramiczny monitor MultiSync® E245WMi z technologią Low Blue Light Plus, dzięki której długotrwałe używanie monitora jest zdrowsze dla oczu. W sektorze korporacyjnym, finansach, lotnictwie, transporcie, energetyce i przedsiębiorstwach użyteczności publicznej oraz wszędzie tam, gdzie monitor jest podstawowym narzędziem pracy, użytkownicy skorzystają z tej funkcji, opracowanej z myślą o lepszej ochronie ich wzroku.

 

Przekątna 24-calowego ekranu w formacie 16:10 wynosząca ponad 60cm jest idealna do wyświetlania dużej ilości informacji. Monitor ten jest pierwszym w portfolio NEC, który został wyposażony w technologię Low Light Blue Plus, dzięki którejfiltrowane jest niebieskie światło z podświetlenia monitora oraz eliminowane jego migotanie. Chroni to oczy użytkownika przed zaćmą i zwyrodnieniem plamki żółtej. Uzyskanie takich korzyści zdrowotnych osiągnięto bez pogarszania wydajności ekranu o żywych, naturalnych kolorach.

Najnowszy model NEC z serii biurkowych monitorów MultiSync® E oferuje również funkcje, które spełniają rygorystyczne wymogi ergonomiczne w branżach wymagających wielogodzinnej pracy przy monitorze. Regulacja wysokości ekranu w zakresie 110mm, jego pochylanie, obracanie, jak również ustawianie w pionowej i poziomej orientacji daje użytkownikowi możliwość dostosowania pozycji ekranu do własnych preferencji. Technologia PLS (Plane Line Switching) zapewnia obraz doskonałej jakości.

Firmy i instytucje z wielu branż potrzebują monitorów, które zostały stworzone z myślą o ergonomii i zdrowiu użytkowników. Pracownicy, którzy spędzają wiele godzin pracy przed ekranem skorzystają z lepiej zaprojektowanych monitorów dostosowanych do ich potrzeb. Kluczowa dla zapewnienia komfortowych warunków użytkowania jest również możliwość regulacji ekranu. – komentuje Alistair Round, Product Manager Commercial Display Solutions w NEC Display Solutions Europe.

NEC MultiSync® E245WMi oferuje podświetlenie LED, pełen wybór złączy cyfrowych i analogowych (DisplayPort, DVI-D, VGA) oraz bezpłatne oprogramowanie NaViSet Administrator 2, umożliwiające zarządzanie wszystkimi podłączonymi monitorami z centralnej lokalizacji. Dodatkowo monitor posiada dotykowe menu OSD, pozwalające na łatwą regulację ustawień.

Energooszczędne komponenty, funkcje ECO Mode™, certyfikaty ENERGY STAR 7.0 i TCO 7.0 oraz czujniki natężenia oświetlenia w otoczeniu zapewniają obniżenie zużycia energii.

Więcej informacji o biurkowych monitorach NEC znajduje się na stronie: https://www.nec-display-solutions.com/p/pl/pl/products/details/rp/E245WMi.xhtml

Dostępność
Monitor NEC MultiSync® E245WMi jest już dostępny na polskim rynku.
Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: mariusz.orzechowski@nec-displays-pl.com

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : awrzesinska@luckymonday.pl