W najbliższą sobotę plac Europejski zamieni się w piłkarską strefę kibica. Na telebimie zobaczymy na żywo starcie najlepszych niemieckich klubów: Bayern Monachium i Borussia Dortmund, które zmierzą się ze sobą o Superpuchar Niemiec. W zdobyciu trofeum pomoże im dwóch znakomitych polskich piłkarzy: Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek.

Ghelamco Poland zaprasza wszystkich miłośników piłki nożnej na plac Europejski na relację jednego z najbardziej emocjonujących wydarzeń w europejskim futbolu – Superpucharu Niemiec. Co roku o trofeum rywalizują najlepsze niemieckie zespoły klubowe: aktualny Mistrz Niemiec oraz zdobywca Pucharu Niemiec. Już w najbliższą sobotę 5 sierpnia o godz. 20:30 o tę prestiżową nagrodę zawalczą piłkarskie potęgi: Bayern Monachium i Borussia Dortmund, w czym pomogą im najlepsi polscy piłkarze – Robert Lewandowski (Bayern Monachium) w pozycji napastnika i Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund) w pozycji obrońcy.

Piłkarską atmosferę i emocje na placu Europejskim zapewni wielki ekran, na którym kibice obejrzą mecz transmitowany na kanale ELEVEN SPORTS. Na miejscu będzie też można kupić smaczne przekąski (m.in. popcorn i nachosy) oraz chłodne napoje, w tym alkoholowe.

Mecz na placu Europejskim to kolejne z licznych wydarzeń, jakie dla mieszkańców Warszawy organizuje firma Ghelamco Poland – inwestor i deweloper Warsaw Spire. Tylko w te wakacje belgijski deweloper zorganizował już m.in. pokazy kina letniego, projekcje wydarzeń sportowych oraz seanse bajek dla dzieci. W każdy czwartek od 22 czerwca do 28 września o godz. 21:30 w plenerowym kinie na placu Europejskim wyświetlane są najlepsze europejskie produkcje, które przyciągają setki warszawiaków.

Mecz na placu Europejskim | Superpuchar Niemiec
5 sierpnia 2017, godz. 20:00 – 23:00

Wstęp wolny
Aktualne informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie: www.facebook.com/events/314724368989657/.