Firma SULTOF Bratkowski i Sobieski Sp.j zaprasza do obejrzenia nowej myjni automatycznej Istobal M’NEX 32. Jej polska premiera odbędzie się na XXIV Międzynarodowych Targach STACJA PALIW 2016.

SULTOF należy do liderów branży myjniowej w Polsce. Od 1993 r. jest przedstawicielami firmy Istobal – światowego potentata w tej branży. Od samego początku bierze udział w organizowanych przez Polską Izbę Paliw Płynnych Międzynarodowych Targach STACJA PALIW w Warszawie.
W tym roku firma zaprasza do obejrzenia nowej myjni automatycznej Istobal M’NEX 32, dla której będzie to polska premiera, myjni samoobsługowej Istobal – Avant oraz urządzeń towarzyszących, których Sultof jest producentem – odkurzaczy, dystrybutorów powietrza, suszarek itp.
Oczywiście największą atrakcją będzie możliwość bliższego poznania nowej myjni automatycznej. Urządzenie będzie wyposażone w nowy innowacyjny system mycia kół Multi-disk (https://vimeo.com/181604681), który doskonale penetruje i domywa zakamarki felgi oraz nowy system piany aktywnej Infinite Mousse (https://vimeo.com/184301911) – bardzo efektowną „kąpiel pianową” pojazdu. Bardzo nowoczesny design, w tym wkomponowane w obudowę wyświetlacze LED-owe oraz najnowszej generacji sterowanie – stawiają nowa myjnię wśród wyróżniających się urządzeń na rynku.

Myjnia samoobsługowa Istobal Avant, to znany już na rynku model, który wszedł do produkcji w 2015r. i niezmiennie przyciąga klientów wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami. Dotychczasowe instalacje potwierdziły jego wysoką jakość i niezawodność.  Uznaniem klientów – zarówno koncernowych, jak i prywatnych – cieszą się produkowane przez naszą firmę urządzenia samoobsługowe. W tym roku pokażemy dystrybutor powietrza Digital, odkurzacz dwustanowiskowy oraz suszarkę do myjni samoobsługowych.  Uzupełnieniem oferty urządzeń będą wypróbowane środki chemiczne służące do mycia i pielęgnacji pojazdów.

WIĘCEJ czytaj w majowym wydaniu miesięcznika „Paliwa Płynne”; Z najszerszą ofertą myjni zapoznasz się podczas organizowanych wyłącznie przez Polską Izbę Paliw Płynnych XXIV Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2017, w dniach 17-19 maja 2017 r., na terenie EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14