Myślałeś już o zmianie nawyków żywieniowych? Jak często powtarzałeś sobie, że zaczniesz zdrowo jeść? Kiedy myślałeś o tym po raz ostatni? Chciałbyś zacząć chodzić na basen, regularnie biegać
albo organizować rowerowe wycieczki za miasto, ale potrzebujesz motywacji?
Pod hasłem „zmiana zaczyna się dziś!” będziemy prowadzić program motywacyjno-edukacyjny – dołącz do akcji MARWITALIZACJA i „pomyśl o sobie TERAZ!”.

 

3M, CZYLI ZRÓBMY TO RAZEM!

 

Zaczniemy od wnikliwej analizy własnego sposobu odżywiania i stanu zdrowia. Wnioski pozwolą nam z sukcesem przejść przez pierwszy etap, czyli MOTYWACJĘ. Porady doświadczonego Dietetyka, eksperckie artykuły i videoprzepisy od Grzegorza Łapanowskiego pomogą Ci zastanowić się nad zmianą nawyków żywieniowych i łatwo wprowadzić je w życie. Na każdym kroku będziesz też otrzymywać motywatory, bo tym kolejnym będzie MOBILIZACJA. Pokażemy Ci jak ulepszyć swoją dietę i zadbać o to, by znalazło się w niej jak najwięcej produktów, które korzystnie wpłyną na Twoje samopoczucie i kondycję. Możesz liczyć na mnóstwo apetycznych inspiracji i praktycznych wskazówek, dzięki którym zmieni się nie tylko Twój jadłospis, ale i kuchnia! Ostatnim etapem będzie METAMORFOZA SAMOPOCZUCIA, a przez cały czas trwania akcji będziesz mógł liczyć na wsparcie Dietetyka, wymianę opinii i rozmowę z Marwit oraz osobami, które tak jak Ty podejmą wyzwanie– akcja MARWITALIZACJA jest dla Ciebie!

 

                ZANGAŻOWANI BĘDĄ NAGRADZANI!

 

Zmiana nawyków żywieniowych nie jest jedyną korzyścią, na jaką możesz liczyć. Aktywni Uczestnicy akcji, osoby najbardziej zaangażowane otrzymają zapas produktów Marwit, książki autorstwa Grzegorza Łapanowskiego oraz zaproszenie do udziału w warsztatach kulinarnych, prowadzonych przez tego Ambasadora marki Marwit. Warto regularnie zaglądać na www.marwit.pl oraz śledzić profile marki w serwisach Facebook, Instagram oraz YouTube – codziennie znajdziesz tam treści, które będą Cię przybliżać do wyznaczonego celu. Możesz je udostępniać w swojej sieci społecznościowej – kto wie, może do pozytywnych zmian zachęcisz też swoją rodzinę i znajomych?

 

Zmiana zaczyna się dziś! Zapraszamy do wspólnej przygody!

Zespół ds. Marwitalizacji

logo MarwitalizacjaMArwitalizacja