Znalezienie odpowiedniego prezentu ślubnego, jeśli oczywiście para młoda nie preferuje gotówki, może być ciężkim zadaniem – wybór zazwyczaj jest tak duży, że ciężko zdecydować się na jedną konkretną rzecz. Ograniczony budżet nie jest żadną przeszkodą – do 200 zł można znaleźć naprawdę ciekawy podarunek, który przyda się nowożeńcom.

Zastawa do kawy

Doskonały pomysł na prezent. Z pewnością młoda para uwielbia spędzać czas wolny ze znajomymi przy dobrej, aromatycznej kawie. Ładny komplet filiżanek na pewno podbije ich serce. Dzięki takiemu podarunkowi nie będą musieli się zastanawiać, w czym podać gościom kawę czy herbatę. Do tego z pewnością znajdziesz komplet, który nie będzie kosztował więcej niż 200 zł, a będzie prezentował się ciekawie i elegancko.

Kieliszki

Do wina, szampana – z pewnością znasz parę młodą i wiesz, co szczególnie lubią pić. Komplet kieliszków przyda się zarówno, kiedy będą chcieli spędzić romantyczny wieczór tylko we dwoje, ale również podczas spotkań ze znajomymi i uroczystych, rodzinnych kolacji. Inne propozycje prezentów na ślub do 200 zł związane z winem.

Sztućce

Prezent, który będzie niesamowicie przydatny podczas urządzania nowego mieszkania. Nie prawdą jest, że za komplet sztućców trzeba dać minimum kilkaset złotych – do 200 można znaleźć ładny, ciekawy zestaw, wykonany z dobrej jakości materiału.

Pościel

Jeden z bardziej popularnych prezentów, ale również takich, które są doceniane – jeśli pościel nie znajdzie miejsca w sypialni młodej pary, to przyda się podczas wizyty gości. W przystępnej cenie można znaleźć naprawdę ładnie prezentującą się pościel, która nie rozleci się przy pierwszym praniu.

Grill elektryczny

Jeśli para młoda lubi eksperymenty w kuchni czy zdrowe żywienie będzie to kapitalny prezent. Dzięki niemu będą mogli spędzać wspólnie czas na przygotowywaniu dobrych, ciekawych posiłków. Grill elektryczny przyda się również podczas spotkań ze znajomymi – nawet jeśli pogoda nie dopisze i weekendowe grillowanie w plenerze nie będzie wchodziło w grę i tak będzie można zjeść pyszną, pieczoną kiełbaskę czy warzywa w gronie najbliżyszch.