19 listopada w Warszawie podczas Gali Finałowej prestiżowego plebiscytu Gala Beauty Stars 2016 PROFEMED Medycyna Estetyczna został nagrodzony w kategorii gabinety medycyny i dermatologii estetycznej.

PROFEMED Medycyna Estetyczna, jako zwycięzca w kategorii gabinety medycyny i dermatologii estetycznej, otrzymał tytuł „Najlepszego miejsca beauty w Polsce”. Na najlepsze placówki we wrześniu głosowali internauci odwiedzający stronę plebiscytu. Następnie, 6 miejsc z każdej z kategorii, które uzyskały najwyższy wynik w głosowaniu online odwiedził „tajemniczy klient”, który sprawdzał jakość usług w placówkach.

Ta nagroda to dla nas nie tylko ogromne wyróżnienie, ale  przede wszystkim docenienie zaangażowania i pasji z jaką tworzymy placówki PROFEMED Medycyna Estetyczna. To wyróżnienie dla całego naszego zespołu, który każdego dnia stara się dbać o piękno zewnętrzne i jak najlepsze samopoczucie naszych pacjentów zapewniając bezpieczeństwo na każdym etapie leczenia. A co dla nas najważniejsze – to nagroda, którą przyznali pacjenci, a to właśnie ich głos jest dla nas szczególnie istotny. Cieszy nas, że nasze starania są zauważane i doceniane – podkreśla Elżbieta Gozdecka, Dyrektor PROFEMED Medycyna Estetyczna w Warszawie.

PROFEMED Medycyna Estetyczna przede wszystkim stara się dostosować do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta i zawsze wybrać odpowiednią drogę terapeutyczno-zabiegową. PROFEMED Medycyna Estetyczna ma już swoje oddziały w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Możemy w nich zadbać o kondycję twarzy, ujędrnić ciało, usunąć znamiona, rozprawić się z nadpotliwością czy zlikwidować zmarszczki. Ponadto pacjentki mogą poddać się zabiegom odmładzającym i wyszczuplającym, korzystając ze sprzętu najnowszej generacji. W placówce można również skorzystać z kompleksowej oceny kondycji skóry za pomocą aparatu VISIA, która pomoże zaplanować odpowiednie zabiegi i systematycznie oceniać efektywność terapii. Do dyspozycji Klientów jest także szeroka gama kosmetyków do pielęgnacji domowej.

Więcej o PROFEMED Medycyna Estetyczna i zakresie usług:

http://www.profemed.pl/