Batonik marki DAIM zawiera w sobie połączenie chrupiącego karmelu oraz delikatnej mlecznej czekolady. Dzięki tej unikalnej formule od lat cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Sięgając po batonik DAIM otrzymujemy gwarancję pysznej przekąski, którą możemy rozkoszować się zawsze, kiedy mamy na to ochotę.

28 g przyjemności
Batonik DAIM to szwedzki specjał zawdzięczający swój sukces wyjątkowej kombinacji twardej, nieciągnącej się masy karmelowej, migdałów oraz aksamitnej czekolady. Wszystkie te składniki tworzą apetyczną, a przy tym chrupiącą przekąskę, która idealnie sprawdzi się np. w szkole, pracy lub w trakcie podróży. Przysmak ten można wykorzystać także, jako dodatek do deserów: ciast, ciasteczek, muffinów, czy lodów. Atutem batoników marki DAIM jest także ich dostępność. Z łatwością, bowiem zakupimy je w sklepach tradycyjnych, a także super i hipermarketach.
BATONIK DAIM
Gramatura: 28 g
Cena rekomendowana: 1,86 zł

Firma Index Food powstała w 1988 r. Zajmuje się importem i dystrybucją markowych produktów spożywczych, a od 1997 r. jej misją stało się promowanie walorów zdrowotnych, kulinarnych oraz smakowych przede wszystkim kuchni śródziemnomorskiej. Wszystkie dystrybuowane produkty tworzą bogatą ofertę, dzięki której można stworzyć szereg dań charakterystycznych dla południa Europy.Index Food posiada w swej ofercie produkty takich marek jak: Olitalia, Valfrutta, DeCecco, Arrighi, Grand’Italia, Callipo, Ponti, Serpis, Limmi, Sunquick, Toblerone, Daim i Ricola,
a także Corny i Schwartau.
Index Food Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Jana III Sobieskiego 98
62-030 Luboń k. Poznania
tel. (61) 810 60 90
fax (61) 810 50 62

www.indexfood.pl