Aromatyczna herbata to jeden z ulubionych napojów Polaków i w większości domów pije się ją codziennie. Dzięki współpracy marki Czas na Herbatę i Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” każda wypita filiżanka może przyczynić się do wsparcia małych pacjentów szpitala onkologicznego. Sposób jest prosty: wystarczy wybrać herbacianą kompozycję „Przylądek Nadziei”, a część dochodu z jej sprzedaży przekazana zostanie na konto fundacji, która pomaga dzieciom wrócić do zdrowia.

Wrocławski Przylądek Nadziei jest jednym z najnowocześniejszych szpitali onkologicznych w Polsce, a zarazem miejscem, w którym dzieci leczone są w maksymalnie przyjaznym dla nich otoczeniu.  Zapewnienie małym pacjentom możliwości dochodzenia do zdrowia w takich warunkach jest zasługą działalności Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” oraz hojności wspierających ją darczyńców. Dwa lata temu do grona przyjaciół wrocławskiej fundacji dołączyła marka Czas na Herbatę, a współpraca ta zaowocowała wieloma wspólnymi inicjatywami, m.in. warsztatami dla dzieci i koncertem charytatywnym. Sztandarowym projektem było jednak stworzenie wyjątkowej kompozycji o nazwie „Przylądek Nadziei” i włączenie jej do oferty oficjalnych salonów dystrybucji.

Herbata doprawiona miłością

Od czerwca 2016 każdy sprzedany kilogram herbaty w specjalnie do tego celu dedykowanych opakowaniach to aż 50 złotych na zasilenie konta fundacji. Znakomity smak kompozycji zielonej herbaty Sencha z dodatkiem ananasa, marakui, skórki pomarańczowej, płatków słonecznika i płatków róży wyraźnie przypadł do gustu odbiorcom marki Czas na Herbatę, a sama akcja poruszyła ich serca, dzięki czemu z miesiąca na miesiąc rośnie ilość przekazanych pieniędzy. Ze sprzedaży herbaty „Przylądek Nadziei”, od połowy 2016 roku przekazanych zostało już ponad 50 tysięcy złotych. To jednak jeszcze nie koniec. Niezwykła, pełna uśmiechu, miłości i nadziei kompozycja dostępna jest w sklepie internetowym oraz w stacjonarnych salonach marki Czas na Herbatę.  Zacznijmy ze smakiem pomagać już dzisiaj.

Kompozycja „Przylądek Nadziei” marki Czas na Herbatę
19,90 zł/100 g