halina_ryz_gold_parboiled_02

Złoty odcień, który podczas gotowania przybierają ziarenka Ryżu Gold Parboiled marki Halina dobrze oddaje rzeczywistą wartość tego specjału. Jest on bowiem nie tylko apetyczny i szybki w przygotowaniu, ale stanowi także doskonałe źródło składników odżywczych, niezwykle ważnych dla zdrowia i zgrabnej figury. Z Ryżem Gold Parboiled marki Halina troska o dobrą kondycję organizmu i piękny wygląd już nigdy nie będzie powodem do zmartwień, a stanie się źródłem czystej oraz przepysznej przyjemności.

Złocista rozkosz

Komponując lekkie i dietetyczne menu nie zawsze możemy liczyć na sycący i apetyczny efekt. Niemniej włączając do codziennych dań Ryż Gold Parboiled marki Halina natchniemy nasze posiłki szczyptą smaku i bogactwem witamin. Ten szczególny rodzaj ryżu jest przed zapakowaniem poddawany obróbce termicznej parą wodną, która sprawia, że wszystkie najcenniejsze mikro- i makroelementy przenikają z łusek do wnętrza ziarenek. Właśnie dzięki temu Ryż Gold Parboiled marki Halina charakteryzuje się wysoką zawartością składników odżywczych. Ponadto przysmak ten jest cennym źródłem błonnika, który sprzyja trosce o zgrabną sylwetkę oraz pomaga w regularnym usuwaniu toksyn z organizmu. Ryż Gold Parboiled to także szybka i prosta recepta na udany obiad. Zwarta oraz bardziej wytrzymała na wysoką temperaturę struktura sprawia, że podczas gotowania nigdy się nie skleja, pozostając idealnie sypkim i delikatnym.

W kolorach tęczy

Ze względu na swoje walory odżywcze i estetyczne Ryż Gold Parboiled marki Halina doskonale nadaje się do tworzenia barwnych i optymistycznych kompozycji kulinarnych. Dosypując do niego odpowiednie proporcje wyrazistych przypraw i innych dodatków możemy stworzyć ryż o niepowtarzalnym kolorze oraz smaku. Klasycznym, zaczerpniętym z kuchni indyjskiej sposobem jest wykorzystywanie kurkumy, nadającej żywy, słoneczny odcień ryżowym ziarenkom. Ciekawą metodą na uzyskanie odcienia różowego może stać się natomiast wymieszanie Ryżu Gold Parboiled marki Halina z niewielką ilością soku buraczanego. Intrygujący, intensywny błękit i delikatny fiolet osiągniemy dzięki liściom czerwonej kapusty, a o soczystą zieleń ryżu zadba z kolei odrobina pesto z natki pietruszki.

Ryż Gold Parboiled marki Halina pozwoli nam kreować fantazyjne, zdrowe, apetyczne oraz sycące posiłki, które cieszyć będą podniebienie wszystkich domowników, a najmłodszym dostarczą ponadto wyjątkowej frajdy podczas degustacji.

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem cennych dla zdrowia produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu

 

Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k.

Produkt: Ryż Gold Parboiled marki Halina

Gramatura : 4x 100 g

Cena detaliczna: 3,49zł

 

Więcej informacji udziela:

Katarzyna Korek

FlyPR

tel. (+48) 730 121 885; (+48) 533 790 909

katarzyna.korek@flypr.pl

Sawex Sp z o.o. był pierwszym w Polsce importerem ryżu w saszetkach do gotowania. W marcu 2009 roku ze struktur organizacyjnych spółki wyodrębniony został Departament spożywczy – Sawex Foods. W portfolio firmy znajdują się marki: Britta (ryż), Halina (ryż, kasza, fasola, groch, soczewica, płatki śniadaniowe), Sotto (ryż, kasza jęczmienna), Sugoi (ryż do sushi) oraz Twój Błonnik.

„Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k. (dawniej Sawex Foods Sp. z o.o.)

Wiertnicza 70

02-952 Warszawa, Polska

tel. : 022 651 79 04 do 07

fax.: 022 651 79 09

e-mail: sawex@sawexpl.com