halina_kasza_gryczana_prazona_01

Kierując się zasadami zdrowego żywienia niełatwo jest skomponować danie, które byłoby jednocześnie bogatym i intensywnym w smaku źródłem energii. Jednak istnieje specjał, który stanowi tak pożywne, jak i apetyczne dopełnienie sycących i pełnowartościowych obiadów. Jest nim Kasza gryczana prażona marki Halina, która podniesie walory smakowe i jakościowe codziennych dań, urozmaicając swą wyrazistą nutą wszelkie znane i lubiane przepisy.

U źródeł wigoru

Dbając o kondycję naszego organizmu na równi z aktywnością fizyczną powinniśmy traktować skrupulatny wybór wysokojakościowych produktów spożywczych. Decydując się na kaszę gryczaną możemy w znacznym stopniu wzbogacić naszą codzienną dietę, uzupełniając ją o cenne źródło łatwo przyswajalnego białka oraz dużą dawkę błonnika. Choć zdecydowanie zbyt rzadko gości ona na naszych stołach, to nieustannie rekomendowana jest przez specjalistów jako jeden z najlepszych i najzdrowszych gatunków kasz. Niewielkie ziarenka Kaszy gryczanej prażonej marki Halina to doskonały komponent diet odchudzająco-oczyszczających. Zawarta w nich energia uwalniana jest bowiem bardzo powoli, przez co na długo czas uwolnimy się od uporczywego uczucia głodu.

Marzenie łakomczucha

Wybierając Kaszę gryczaną prażoną marki Halina mamy pewność, że od momentu wyjęcia woreczków z opakowania do degustacji dzieli nas zaledwie 15-20 minut gotowania. Tym sposobem bardzo szybko przygotujemy wiele smacznych obiadów, które stworzą przepyszną oraz sycącą podstawę dla naszego nowego, zdrowszego jadłospisu. Wyrazisty smak prażonych ziaren gryki to znany od pokoleń składnik wielu tradycyjnych polskich dań, takich jak popularne na Śląsku gołąbki nadziewane ziemniakami, czy też znane na Pomorzu pierogi z farszem mięsnym. Ponadto nic nie smakuje równie pysznie, jak ugotowana na sypko Kasza prażona marki Halina w towarzystwie zrazów polanych aromatycznym sosem grzybowym i posypanych świeżą natką pietruszki.

Wykorzystując na co dzień niepozorne ziarenka kaszy gryczanej można korzystać do woli z walorów rodzimej kuchni, dostarczając zarazem organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dlatego już dziś warto zamienić klasyczne ziemniaki na Kaszę gryczaną prażoną marki Halina, poprawiając dzięki temu jakość codziennych potraw oraz urozmaicając ich monotonny smak przy pomocy niewielkich, lecz zaskakująco pysznych złocisto-brązowych ziarenek.

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem cennych dla zdrowia produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu oraz na fanpage https://www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku

Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k.

Produkt: Kasza gryczana prażona marki Halina

Gramatura : 4x 100 g

Cena detaliczna: 3,95 zł

 

Więcej informacji udziela:

Katarzyna Korek

FlyPR

Tel. (+48) 730 121 885; (+48) 533 790 909

katarzyna.korek@flypr.pl

Sawex Sp z o.o. był pierwszym w Polsce importerem ryżu w saszetkach do gotowania. W marcu 2009 roku ze struktur organizacyjnych spółki wyodrębniony został Departament spożywczy – Sawex Foods. W portfolio firmy znajdują się marki: Britta (ryż), Halina (ryż, kasza, fasola, groch, soczewica, płatki śniadaniowe), Sotto (ryż, kasza jęczmienna), Sugoi (ryż do sushi) oraz Twój Błonnik.

„Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k. (dawniej Sawex Foods Sp. z o.o.)

Wiertnicza 70

02-952 Warszawa, Polska

tel. : 022 651 79 04 do 07

fax.: 022 651 79 09

e-mail: sawex@sawexpl.com