serki_kubeczki_kompozycja_lactima

Apetyczne, różnorodne i proste w użyciu – tym właśnie charakteryzują się Sery topione do smarowania marki LACTIMA. Ten zamknięty w wygodnych kubeczkach produkt dostępny jest w kilku odsłonach, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Kubeczek smaku i aromatu

Sery topione w kubeczkach marki LACTIMA to połączenie kremowej konsystencji z bogactwem różnorodnych dodatków. W zależności od potrzeby możemy sięgnąć po takie klasyczne smaki jak: Śmietankowy, Emmentaler Goudę, Z szynką, Ze szczypiorkiem lub Z pieczarkami. W aromatyczną podróż zabiorą nas z kolei wyraziste serki Włoskie Zioła, Hiszpańskie Przyprawy i Polskie Warzywa, Blue Cheese oraz z dodatkiem Truffli. Każdy z nich pełen jest harmonijnego smaku, z pomocą, którego przygotujemy apetyczne kanapki, wzbogacimy aksamitną nutę delikatnych zup i dressingów, a także wzmocnimy smak warzywnych zapiekanek oraz makaronów. Ponadto wygodne, owalne opakowanie Serków topionych do smarowania marki LACTIMA umożliwia łatwe przechowywanie, szybkie użycie oraz precyzyjne wydobycie serka do ostatniego kęsa.

Sery topione do smarowania w kubeczku marki LACTIMA
Opakowanie (masa netto): 150 g
Sugerowana cena: __2,79 – 3,09_ zł/szt.

LACTIMA rozpoczęła działalność gospodarczą w 1989 roku. Produkcję serów topionych prowadzi od 1992 roku w nowo wybudowanym zakładzie w Morągu, w ekologicznie czystym regionie Warmii i Mazur. Oferta firmy obejmuje sery topione w plasterkach, krążkach, serdelkach, kostkach, bloczkach, saszetkach, sery topione do smarowania oraz masło, margarynę i mix tłuszczowy w małych opakowaniach do cateringu. Wszystkie grupy serów produkowane są w wielu wariantach smakowych. Firma pracuje zgodnie z systemami zarządzania jakością ISO 9001:2009, ISO 22000:2006 (HACCAP), BRC, Halal. LACTIMA systematycznie rozwija swoją sprzedaż w kraju i za granicą, głównie w Europie oraz na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Produkty firmy eksportowane są do Afryki, Ameryki Północnej i Południowej, Korei Południowej, Chin, Japonii, spełniając bardzo rygorystyczne wymagania poszczególnych krajów.

Lactima Sp. z o.o.
ul. Kaszubska 6
14-300 Morąg
tel.: 89 757 40 65, 89 757 51 54
fax: 89 757 42 24
e-mail: handel@lactima.pl
sekretariat@lactima.pl