Niemiecki producent elektrycznych pojazdów Skymaster wprowadza na polski rynek swoje najnowsze dziecko – hybrydowy rower RAPTOR. Drapieżny wygląd, grube i szerokie opony FAT TIRE, solidna rama i profesjonalne przerzutki od Shimano w połączeniu z silnikiem czynią RAPTORA pojazdem przyszłości dostępnym już dziś.

RAPTOR to hybrydowy pojazd dla ludzi, którzy od swojego roweru oczekują więcej. Uniwersalny, stworzony zarówno do wymagających długich tras offroad, jak i miejskiego transportu. Odpowie na potrzeby każdego użytkownika dostosowując się do jego oczekiwań i warunków panujących na drodze. Głównym argumentem potwierdzającym przewagę hybrydy nad zwykłym rowerem jest wybór, który daje możliwość swobodnego manipulowania elektrycznym wspomaganiem. 9 stopniowa skala mocy pozwala indywidualnie dobierać proporcje siły własnych mięśni i elektronicznych watów, co sprawdza się szczególnie na długich lub wymagających trasach offroad.

RAPTOR pociąga dynamiczną linią i mocnymi kołami. To one są solidną podstawą pojazdu i rzucają się w oczy nadając rowerowi drapieżnego wizerunku. Grube opony FAT TIRE z wyraźnym bieżnikiem gwarantują najlepszą przyczepność do każdego podłoża. Sprawdzą się zarówno na asfalcie, jak i szutrowej drodze lub trawie. Właściwie trudno znaleźć podłoże, które byłoby wyzwaniem dla opon RAPTORA, nawet mokre i śliskie kamienie czy korzenie drzew nie powinny być przeszkodą do cieszenia się jazdą. Średnica kół nie odbiega od standardu i wynosi 26 cali. Dzięki takiemu wyważeniu, rower nie jest zbyt duży i nie robi wrażenia ociężałego, może być używany przez kobiety z takim samym komfortem jak przez mężczyzn.

W prawie nienaruszonej konstrukcji tradycyjnego roweru, w tylnej piaście udało się umieścić bezszczotkowy silnik – elektryczne serce tego drapieżnika o mocy 250W. Wspomaganie możliwe jest na 9 poziomach mocy, o natężeniu których decyduje użytkownik. Bateria o przedłużonej żywotności 10Ah umieszczona jest w ramie roweru.
Do nowoczesnej ramy dobrano najlepsze komponenty od Shimano. Profesjonalne przerzutki Shimano Alivio z 9 stopniowym systemem z tyłu i Shimano Deore z 3 stopniami z przodu są szczególnie istotne, kiedy rezygnujemy z napędu elektrycznego. Dla zapewnienia lepszej kontroli i bezpieczeństwa rower wyposażony jest w hydrauliczne hamulce tarczowe TEKTRO.

O możliwościach technicznych konstruktorzy RAPTORA myśleli równie intensywnie co o komforcie użytkowników. Stąd wybór niezawodnych amortyzatorów MOZO USA Technology pochłaniających wstrząsy pojawiające się w czasie jazdy. Rower dzięki nim prowadzi się miękko, ograniczając dyskomfort każdej nierówności, a także pomaga lepiej kontrolować tor jazdy. Dodatkowo o komfort zadba wygodne siodło unisex. Dzięki wykorzystaniu szlachetnego stopu aluminium i ograniczeniu rozmiarów mechanizmu napędowego udało się maksymalnie obniżyć wagę roweru do 27 kilogramów, co czyni RAPTORA jednym z najlżejszych rowerów hybrydowych z kategorii FAT BIKE dostępnych na rynku.

Hybrydowy RAPTOR to przyszłość myślenia o swobodnym przemieszczaniu w dowolnej przestrzeni. Idealny do wymagających tras offroad jak i miejskiego transportu dla wszystkich, którzy od roweru oczekują więcej. W miejskiej dżungli czy na leśnych bezdrożach RAPTOR od Skymaster pozwoli poczuć się jak dwukołowy drapieżnik.

 

Kontakt:

Magdalena Bodis

Mail: pr@skymaster.de

Tel: 505 820 741