Już od 8 do 18 października Łódź zamieni się w stolicę międzynarodowego wzornictwa. To właśnie w tych dniach odbędzie się najważniejsze w Europie Środkowo – Wschodniej wydarzenie związane z projektowaniem – Łódź Design Festival. Na jego uczestników będzie czekać także marka Roca, która zaprezentuje najnowsze trendy w projektowaniu łazienki.

Na tegoroczną edycję Łódź Design Festival marka Roca przygotowała wystawę, której inspiracją jest główna idea eventu – Konsekwencje. Organizatorzy tego projektu skupili się na kwestii coraz szybciej zmieniającego się świata oraz właśnie konsekwencji zmian technologicznych, społecznych czy kulturowych.

 

Roca zdecydowała się na prezentację swoich najnowszych produktów, ponieważ w DNA firmy znajduje się tworzenie rozwiązań i wnętrz ułatwiających życie oraz kreowanie trendów designerskich i ekologicznych. Podczas Łódź Design Festival firma zaprezentuje m.in. prezentowaną na targach ISH kolekcją Inspira, elegancką i funkcjonalną kolekcję Debba, płaski brodzik Terran, nowoczesną kabinę Metropolis czy innowacyjną technologię Rimless. Wystawa marki będzie dostępna    dla wszystkich zwiedzających od 8 do 18 października w Sali C0 w Centrum Festiwalowym 1, Art. Inkubator, przy ulicy Tymienieckiego 3.

 

004_04505_00 Kabina Metropolis Kolekcja Inspira Brodzik Terran
Dodatkowo, 10 października Roca weźmie również udział w trzeciej edycji zjazdu blogerów wnętrzarskich w Polsce – MEETBLOGIN 2015. Spotkanie pod hasłem „Łazienka – Wielkie wybory dla ciała i duszy” poprowadzi projektantka Małgorzata Andryszczyk.