W dniach 26-28 października b.r. w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędą się Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz FURNISHOW. Impreza adresowana jest do przedstawicieli branży meblowej, architektów wnętrz, projektantów mebli, a także klientów detalicznych. W gronie wystawców nie zabraknie firmy Rosanero, polskiego producenta nowoczesnych mebli i akcesoriów do wnętrz. Z ofertą przedsiębiorstwa będzie się można zapoznać przy stoisku nr 1 w pawilonie 4.

Organizatorem imprezy są Międzynarodowe Targi Poznańskie. FURNISHOW to ich odpowiedź na oczekiwania branży meblarskiej, która zgłaszała zapotrzebowanie na profesjonalne wydarzenie targowe dedykowane producentom i projektantom mebli, przedstawicielom sieci oraz salonów meblowych, a także projektantom i architektom organizowane w  drugiej połowie roku. Dla uczestników targów czekają interesujące prelekcje, warsztaty oraz porady projektantów wnętrz zgromadzonych w specjalnej strefie #dekorada. Impreza będzie też okazją dla dystrybutorów, by po letnim sezonie sprzedażowym uzupełnić swoją ofertę handlową oraz dla producentów, którzy będą mogli wypromować swoje wyroby. W sobotę, 28 października, targi będą też dostępne dla klientów detalicznych poszukujących meblowych i wnętrzarskich nowości i inspiracji oraz zainteresowanych ich zakupem.

Jednym z wystawców imprezy będzie firma Rosanero, producent mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz. W trakcie wydarzenia zaprezentuje ona zarówno swoje znane już produkty, jak i tegoroczne nowości, wśród których znajdą się m.in. nowoczesne łóżka, sofy komody i stoliki. Obecni na targach przedstawiciele firmy, których można będzie spotkać w pawilonie 4, stoisko nr 1. chętnie zaprezentują kompleksową ofertę oraz odpowiedzą na wszelkie pytania.

 

Więcej informacji na temat produktów firmy Rosanero można znaleźć na stronach www.rosanero.pl oraz www.andersmeble.pl.