To, jakiego rodzaju sprzęt sprawdzi się w biurowych warunkach zależy od indywidualnych potrzeb jego użytkowników. Pytanie, które z urządzeń sprawi, że praca będzie bardziej efektywna, a sam sprzęt dostosowany do środowiska druku klienta?

Kompaktowa drukarka do biura

Klientom oczekującym od sprzętu ekonomicznych rozwiązań, Xerox proponuje drukarki z rodziny Phaser: kolorową 6600 i monochromatyczną 3320. Zarówno jedna, jak i druga może wykonać aż 80 000 wydruków w skali miesiąca, zachowując przy tym tempo drukowania 35 stron na minutę. To rozwiązanie, które sprawdzi się w niewielkich biurach o standardowych wymaganiach względem druku. Xerox Phaser 6600 i Xerox Phaser 3320 zapewnią również swoim użytkownikom dodatkowe funkcjonalności. Pierwsza oferuje funkcję druku bezpiecznego (z pamięcią RAM 512 MB), druga natomiast, dzięki wkładom o dużej pojemności, zredukuje koszty użytkowania i konieczność częstej wymiany materiałów eksploatacyjnych.

Sprzęt do zadań specjalnych

W biurach o większych wymaganiach sprzętowych sprawdzą się przede wszystkim urządzenia wielofunkcyjne Xerox WorkCentre: 3325 i 6605 Pierwsze, dające możliwość wykonywania skanów, wysyłania wiadomości e-mail, faksów, kopiowania i drukowania kolorowego, posiada wyjątkowo intuicyjny, kolorowy interfejs, ułatwiający obsługę urządzenia. Drugie z urządzeń, umożliwiające drukowanie monochromatyczne, potrafi sprostać maksymalnemu obciążeniu wydruku do 80 000 stron miesięczne, oferując ponadto wykonywanie skanów, kopiowanie, a także przesyłanie faksów i wiadomości e-mail.

Czteroletnia gwarancja dla wymagających przedsiębiorców

Na dłuższe zabezpieczenie sprzętu mogą liczyć osoby, które zdecydują się uczestniczyć w promocji firmy Xerox „4 lata gwarancji”, obejmującej modele drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych formatu A4 Phaser 3320, WorkCentre 3325, który został produktem Roku 2014, Phaser 6600 i WorkCentre 6605. Żeby wziąć udział w akcji należy w 2015 roku zakupić sprzęt oznaczony naklejką „4 lata gwarancji” i w ciągu 30 dni od daty kupna zarejestrować go na stronie www.xerox.com/4lata. Kopię dowodu zakupu należy przesłać na adres 4lata@xerox.pl. Kolejnym krokiem jest dokonanie przeglądu gwarancyjnego po upływie 24 miesięcy (+/- dwa tygodnie) u jednego z Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Xerox, w promocyjnej cenie 1 zł.