Saschienne i Sascha Funke zagrają w Polsce już 21 czerwca, podczas kolejnej części dziennego cyklu warszawskiej Plażowej i Virgin Mobile – Niedziele Bez Limitu.

Niesamowity, berliński duet to już druga odsłona najbardziej plażowych, letnich i muzycznych niedziel w mieście.

SASCHIENNE to jeden z najciekawszych projektów w muzyce elektronicznej ostatnich lat. Tworzą go Sascha Funke, czyli symbol berlińskiego, klubowego brzmienia oraz francuska pianistka i wokalistka – Julien Dessange – specjalizująca się w kompozycjach Philipa Glassa i Louisa Sclavisa. Julien ma na swoim koncie współpracę z brytyjskimi klubami Optimo i Fabric, z którymi wspólnie stworzyła nietuzinkowy album „Unknown”, określany mianem „romantic techno”.

SASCHA FUNKE to niemiecki DJ i producent, a zarazem marka sama w sobie.  Propagator stylu house-driven techno.  W 1997 jego utwory pojawiły się m.in. w Discount i so36. W 2000 trafił pod skrzydła labela Bpitch Control i zaczął wydawać w Kompakt Rec. Zasłynął przede wszystkim z niesamowicie energetycznych parkietowych hymnów, takich jak Now You Know czy Forms and Shapes, które sprawiły, że jego debiutancka płyta Bravo, pochodząca z 2004 roku, została okrzyknięta jednym z najważniejszych albumów współczesnej, niemieckiej sceny elektronicznej. Opublikowany w 4 lata później album Mango tylko potwierdził jego olbrzymi talent, odsłaniając przy okazji pop-ambientowe inklinacje artysty. Twórca evergreena „Mango” i dwóch fantastycznych albumów dla BPitch Control.

 

Kolejni artyści cyklu Niedziele Bez Limitu zostaną ogłoszeni niebawem, natomiast na miejscu, podczas słonecznych niedziel, będzie czekać na gości wiele innych, niekoniecznie stricte imprezowych atrakcji. Dzięki m. st. Warszawie, Plażowej oraz sponsorowi głównemu – Virgin Mobile – będzie można też usiąść, odpocząć lub spróbować mniej lub bardziej sportowych aktywności.

 

Line up:

– SASCHIENNE live

– SASCHA FUNKE dj set

– Pitti Schimitti

 

Start: 12:00

 

  1. Wybrzeże Szczecińskie 1, Warszawa

Plażowa

 

Daty kolejnych Niedziel Bez Limitu

28 czerwca

5, 12, 19 lipca

9, 16, 23 sierpnia

6 września

Patronami cyklu są: Co Jest Grane, Muno.pl oraz Aktivist!

***

Virgin Mobile to jeden z największych i najpopularniejszych operatorów telefonii komórkowej na świecie, będący częścią Virgin – międzynarodowej grupy inwestycyjnej, założonej w 1970 roku przez Sir Richarda Bransona. W Polsce firma pojawiła się w 2012 roku z ofertą usług prepaid na wyjątkowo konkurencyjnych warunkach. Korzystne pakiety bez limitu i bez umowy wpisały się już na dobre w świadomość setek tysięcy młodych osób, które oczekują od operatorów najwyższej jakości usług idących w parze z brakiem zobowiązań. Na świecie, poza telefonią komórkową, Virgin Group z powodzeniem działa w tak różnych branżach jak muzyka, transport, turystyka, usługi finansowe, zdrowie i uroda. Pod marką Virgin działa ponad 300 różnych firm.

 

Więcej informacji na: www.virginmobile.pl

Kontakt dla mediów/24/7Communication:

Marta Jechna

marta.jechna@247.com.pl

Tel.: 502 414 482

 

Kontakt dla mediów/Virgin Mobile:

Ewelina Płoskonka

Ewelina.ploskonka@virginmobile.pl

Tel.: 799 155 555