Bakotech Sp. z o.o wraz z TitanHQ, producentem rozwiązań z zakresu MAIL&WEB SECURITY, informuje o 10% obniżce cen SRP na rozwiązanie WebTitan. Oferta promocyjna kierowana jest do sektora edukacyjnego, a także do instytucji i organizacji rządowych oraz samorządowych.

Wychodząc naprzeciw coraz większemu zainteresowaniu rozwiązaniami służącymi do web filteringu Bakotech Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor rozwiązań TitanHQ, wprowadza dodatkowy, 10% rabat na rozwiązanie WebTitan. Promocja cenowa dotyczy wszystkich klientów EDU oraz GOV w Polsce. Warunkiem jej otrzymania jest zakup rozwiązania WebTitan u partnerów handlowych Bakotech w terminie do 31.12.2015.

WebTitan to nowoczesne oprogramowanie z polskojęzyczną konsolą, służące do web filteringu, czyli filtracji stron internetowych, treści dostępnych online oraz kontroli dostępu do Internetu. Rozwiązanie to pozwala na zapobieganie zagrożeniom generowanym przez phishing, malware, czy też strony z niebezpieczną zawartością i/lub niepożądaną treścią. Umożliwia jednocześnie bardziej efektywne wykorzystanie zasobów czasowych pracowników, użytkowników, umożliwiając im lub nie, dostęp do określonych stron lub treści zgodnie z polityką danej organizacji.

Bardziej atrakcyjne cenowo, dopasowane do szerokiego spektrum odbiorców oraz elastyczne pod względem implementacji rozwiązanie pozwala na wybór pomiędzy filtracją opartą na proxy lub DNS. Umożliwia również instalację na maszynie hardware’owej, wirtualnej (VMware, Citrix, Microsoft Hyper-V) lub użytkowanie WebTitana w postaci subskrypcji w chmurze, z niemal natychmiastową dostępnością usługi i bez straty czasu i nakładów na wdrożenie.

Skuteczność i możliwość szczegółowej filtracji uzyskano dzięki technologii zveloCAT, pozwalającej na kategoryzację stron w czasie rzeczywistym i korzystającej z ogromnej bazy danych (ponad 500 milionów adresów URL). Rozwiązanie posiada także wbudowany silnik antywirusowy, a w najnowszej wersji również takie funkcjonalności jak: SSL & HTTPS inspection i Youtube for Schools, umożliwiające np. na precyzyjne filtrowanie mediów społecznościowych, czy też dostęp tylko do określonych treści edukacyjnych.
Więcej informacji:
BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager
tel. 660 343 988
e-mail: sandra.wasiak@bakotech.com

Lucky Monday
PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: r.postawa-giza@luckymonday.pl