Seria TX to bardzo popularna linia produktów marki SANPLAST. Produkty tej serii to gotowe propozycje kąpielowe, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania oraz niezwykle przystępną ceną. Możliwość kupienia w pełni skompletowanej kabiny usprawnia montaż produktu. Wystarczy tylko podłączyć wodę i zestaw natryskowy, by cieszyć się pełnią kąpielowych przyjemności.

W zestawie TX znajdziemy brodzik i kabinę dopasowane według tej samej linii wzorniczej i co niezmiernie ważne – również według parametrów technicznych. Dzięki temu, możemy mieć pewność bezpieczeństwa, szczelności i wygody użytkowania. Szeroka paleta wymiarowa i oszczędna w formie linia produktów, sprawia, że stanowią one doskonałe uzupełnienie niemal każdej łazienki. Tym bardziej, że kupując skompletowany produkt zapłacimy za niego mniej, niż gdybyśmy dobierali do siebie osobno brodzik i kabinę prysznicową.

Seria TX przeznaczona jest dla osób ceniących sobie klasyczne rozwiązania do standardowych wnętrz. W portfolio tej serii znajdziemy narożne propozycje z rozsuwanymi drzwiami, wpisane w klasyczne kształty geometryczne oraz modele narożnych kabin o asymetrycznych bokach. Konstrukcja kabin opiera się na solidnych profilach i wypełnieniu ze szkła hartowanego o grubości 4 mm i 5 mm. W zależności od modelu, system jezdny drzwi oparty jest o zespół pojedynczych, bądź podwójnych rolek łożyskowych mocowanych w tafli szkła oraz pojedynczych odpinanych rolek dolnych. O szczelności urządzeń decyduje dobrej jakości uszczelka magnetyczna zastosowana w każdym modelu tej serii.

Kabiny TX kompletowane są z brodzikami akrylowymi o głębokości 5cm lub w przypadku narożnej, półokrągłej kabiny kpl-KP4/TX5/165 z brodzikiem o głębokości 25cm wyposażonym dodatkowo w wygodne siedzisko. W zależności od modelu, do brodzika akrylowego dostępne jest wyposażenie dodatkowe, np. syfon, nóżki oraz aluminiowa zabudowa.

Kabina prysznicowa to obecnie nieodłączny element każdej współczesnej łazienki. Dzięki możliwości kupienia skompletowanego produktu, a także szerokiej ofercie wymiarów i wzorów szyb, seria TX staje się odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie standardów rynkowych.

Klasyczne wykończenie kabin, estetyczne chromowane uchwyty i atrakcyjne profile sprawiają, że kabiny tej linii są nie tylko ekonomiczne i funkcjonalne, lecz przede wszystkim wpasują się w każde wnętrze.KN TX4 sb W14 KN TX5 sb W15 KP4 TX4 sb W14