Albumy ze zdjęciami rodziny i przyjaciół to wciąż pamiątka na całe życie. Mimo, iż w dobie komputerów i fotografii cyfrowej możemy przechowywać zdjęcia na elektronicznych nośnikach, wciąż wielu z nas decyduje się oddać je do wywołania, by później umieścić w rodzinnym albumie. Najwięcej radości sprawia oczywiście oglądanie zdjęć naszych pociech – często na fotografiach uwieczniamy już pierwsze chwile ich życia. Wielu rodziców decyduje się również na profesjonalne sesje ze swoimi dziećmi. Takie usługi oferuje obecnie wiele zakładów fotograficznych.

Fotografia dla najmłodszych

Moda na oryginalne sesje zdjęciowe bobasów trwa. Są to nie tylko stonowane, utrzymane w ciepłej kolorystyce zdjęcia maluchów w objęciach rodziców. Najnowszym trendem są fotografie dzieci przebranych w stroje zwierzątek czy postaci z bajek. W ten sposób możemy uwiecznić pierwsze miesiące życia naszej pociechy, ale także sprawić frajdę starszemu dziecku. Pozowanie w kostiumie ulubionego bajkowego bohatera to wspaniała zabawa oraz oryginalna pamiątka.

Groźny lew czy mała myszka?

Coraz częściej zestawy strojów do dziecięcych sesji znajdują się w wyposażeniu profesjonalnych salonów fotograficznych. Jeśli jednak sami chcemy zainwestować w kostium i sprawić swojemu dziecku niecodzienny prezent, znajdziemy je w Internecie. Produkty tego typu oferują fotosklepy. Na takich portalach znajdziemy nie tylko zestawy dla fotografów, ale także bogatą ofertę strojów i akcesoriów. Kolorowy kostium lwa, misia lub myszki nasze dziecko może założyć nie tylko podczas sesji zdjęciowej, ale także na balu przebierańców. Stroje prezentowane w fotosklepach są najczęściej wykonane z miękkiego polaru, dzięki czemu dzieci czują się w nich komfortowo. Ponadto istnieje możliwość zmodyfikowania kostiumu, dobrania dodatków i koloru materiału lub zamówienia stroju uszytego według własnego pomysłu. Kostiumy przeznaczone są zarówno dla niemowląt, jak i starszych dzieci.

Czar wspomnień

Niesamowita sesja zdjęciowa naszej pociechy w przebraniu królika, kota, Czerwonego Kapturka czy Myszki Minnie to świetny pomysł na pamiątkę do rodzinnego albumu lub prezent dla bliskich, np. dziadków. Powodzeniem cieszą się również stroje świąteczne: Mikołaja, elfa, króliczka wielkanocnego czy kurczaczka. Sesja przy choince lub w otoczeniu pisanek to wspaniały pomysł na uwiecznienie pierwszych świąt maluszka. Czas przecież ucieka, ale, na szczęście, wspomnienia pozostają. Warto celebrować chwile w rodzinnym gronie oraz uwieczniać je na fotografiach, by po latach wracać do nich wspólnie przeglądając rodzinny album.

140359662074344700