Syntetyczne oleje silnikowe do samochodów osobowych Shell Helix zostały wyróżnione w ogólnopolskim plebiscycie oceniającym popularność marek w świadomości polskich konsumentów i tym samym zdobyły najbardziej elitarny tytuł Laur Konsumenta – Top Marka 2017. To już drugie wyróżnienie przyznane produktom Shell Helix w tym roku i ósme w ciągu ostatnich trzech lat!

Top Marka to nagroda przyznawana markom – liderom w swoich kategoriach produktowych – które, mimo zmieniających się trendów na rynku, konsekwentnie utrzymują czołową pozycję w plebiscycie Laur Konsumenta. O przyznaniu nagrody decydują głosy konsumentów zebrane w sondażu telefonicznym oraz przez ankieterów działających w najważniejszych punktach miast na terenie całego kraju. Wskazują oni najbardziej wyróżniające się na rynku produkty i marki, które są godne polecenia.

„Oleje silnikowe Shell Helix to obecnie jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów smarnych dostępnych na polskim rynku. Cieszy nas, że są doceniane nie tylko przez specjalistów branżowych, ale przede wszystkim klientów, którzy potrafią być bardzo surowi w swoich ocenach. Dziękujemy wszystkich konsumentom za zaufanie i tak pozytywną ocenę marki Shell Helix!” – powiedział Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży Shell Polska.

Oleje silnikowe Shell Helix zostały docenione już ośmioma prestiżowymi wyróżnieniami przyznawanymi przez konsumentów i ekspertów branżowych w ciągu ostatnich trzech lat.