Jesteś świadoma, że oczyszczanie jest istotną częścią pielęgnacji cery, dlatego używasz co najmniej kilku produktów? Boisz się, że produkty o silnym działaniu podrażnią Twoją skórę? Już od kilku lat Garnier Skin Naturals oferuje kobietom niezwykle skuteczne produkty oczyszczające. Marka stworzyła całą gamę płynów micelarnych, które jednym gestem usuwają makijaż, oczyszczają skórę oraz koją twarz, oczy i usta. Nie musisz wybierać między skutecznymi, a delikatnymi produktami oczyszczającymi. Zaawansowana technologia micelarna działa jak magnes – bez konieczności pocierania przyciąga cząsteczki makijażu, sebum i zabrudzenia.

Dzięki Garnier regularne stosowanie produktów micelarnych jest proste. Jednym ruchem wykonujesz trzy czynności: usuwasz makijaż, oczyszczasz skórę oraz odżywiasz twarz, oczy i usta. Formuła płynu, trzy w jednym jest niezwykle praktyczna, bo ułatwia proces wyboru produktu. Nie musisz zastanawiać się nad rodzajem swojej skóry, ponieważ produkt jest skierowany do różnych typów skóry. Nawet do skóry wrażliwej. W zależności od potrzeby, Garnier oferuje cztery produkty micelarne. Do gamy oczyszczającej należą płyny micelarne 3w1, płyny micelarne z olejkiem arganowym, żele micelarne oraz chusteczki micelarne.

 

Płyn Micelarny 3w1

Płyn micelarny 3w1 to prosty sposób by usunąć makijaż oraz oczyścić i ukoić całą skórę twarzy, oczu i ust za pomocą jednego ruchu. Skuteczna formuła delikatnie i szybko eliminuje zanieczyszczenia skóry bez konieczności wcierania i spłukiwania produktu. Dzięki temu nie podrażniamy wrażliwej skóry. Prawdziwy bestseller – produkt nr 1 w segmencie pielęgnacji twarzy!* Polki pokochały Płyn Micelarny 3w1 do skóry wrażliwej od Garnier!.

Sugerowana cena: 18,99 zł.

 

Płyn Micelarny z olejkiem arganowym

Pierwszy Płyn Micelarny od Garnier z olejkiem arganowym jest przeznaczony do demakijażu twarzy każdego typu skóry, nawet wrażliwej. Innowacyjne połączenie składników micelarnych z dwufazową formułą z olejkiem arganowym usuwa każdy rodzaj makijażu, zarówno długotrwały jak i wodoodporny, a jednocześnie odżywia skórę. Wyjątkowe właściwości olejku oraz witaminy E sprawiają, że skóra staje się widocznie miękka, gładka oraz odżywiona.

Sugerowana cena: 22,99 zł.

 

Żel Micelarny 3w1

Żel micelarny 3w1 to produkt idealny do oczyszczania i pielęgnacji skóry wrażliwej. Delikatny preparat jest przeznaczony do demakijażu oraz oczyszczania. W przeciwieństwie do tradycyjnych żeli – żele micelarne od Garnier mają zastosowanie również do demakijażu oczu i ust. Delikatna formuła micelarna z naturalnym ekstraktem z winogron usuwa zanieczyszczenia i koi podrażnienia. Stworzona tak, aby minimalizować ryzyko szczypania w oczy. Ten przełomowy produkt od Garnier jest pierwszym żelem dla skóry wrażliwej.

Sugerowana cena: 18,99 zł.

 

Chusteczki Micelarne

Chusteczki micelarne są idealne w sytuacji, gdy potrzebujemy odświeżenia oraz szybkiego demakijażu. Stanowią skuteczny sposób na delikatny demakijaż i oczyszczenie twarzy oraz oczu i ust. Dzięki nasączeniu składnikami aktywnymi, w tym formułą micelarną, chusteczki przyciągają makijaż i zanieczyszczenia, jak magnez, bez konieczności pocierania. Są hipoalergiczne oraz nie posiadają substancji zapachowych, alkoholu i barwników. Dzięki zawartości włókien jedwabiu, chusteczki micelarne są miękkie i delikatne. To rozwiązanie sprawia, że nie podrażniają skóry i są odpowiednie do wszystkich typów cery, także do wrażliwej.

Sugerowana cena: 15,99 zł.