Żaden prawdziwy grill nie może obyć się bez pysznej kiełbasy. Smaki, za którymi tęsknimy przez większość roku nareszcie są na wyciagnięcie ręki. Nieodłącznym elementem spotkań na świeżym powietrzu okazują się być produkty z linii „W naszym Domu” marki Nove.

Letnie miesiące stwarzają okazję do coraz częstszych spotkań w gronie najbliższych. Zazwyczaj mają one miejsce na łonie natury, gdzie w przyjemnej atmosferze możemy cieszyć się sprzyjającą pogodą. Punktem obowiązkowym okazuje się być tu grill, którego tak bardzo brakuje nam przez większą część roku. Aby do reszty cieszyć się wyjątkowymi smakami, warto postawić na sprawdzone produkty, które zapewnią nam pełnię kulinarnych doznań. Linia „W naszym Domu” marki Nove to wyroby stworzone w zgodzie z wyznacznikami sztuki wędliniarskiej, które powstały z myślą o tych, którzy cenią wysoką jakość na równi z przystępną ceną.  W jej skład wchodzą Kiełbasa Podwawelska z Szynki, Kiełbasa Śląska EKSTRA, Kiełbasa Toruńska EKSTRA, Kiełbasa Podwawelska EKSTRA. Każda
z tych propozycji w połączeniu z pieczywem, warzywnymi sałatkami i domowymi sosami to idealne dopełnienie każdej biesiady na świeżym powietrzu.

                                                                                

Kiełbasy z linii „W naszym Domu” marki Nove:

 

Kiełbasa Podwawelska z Szynki
Masa netto: ok. 1,3 kg

Cena: około 18,99-20,99 zł/ kg

 

Kiełbasa Śląska EKSTRA

Masa netto: 1,7 kg

Cena: około 11,99 -13,99 zł/kg

 

Kiełbasa Toruńska EKSTRA

Masa netto: 1,4 kg

Cena: około 11,99-13,99 zł/kg

 

Kiełbasa Podwawelska EKSTRA

Masa netto: 1,5 kg

Cena: około 11,99-13,99 zł/kg

 

 

————————————————————————————————————————————–

Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o.  to średniej wielkości firma FMCG usytuowana na obrzeżach miasta Nowe (około 100 km na południe od Gdańska). Surowiec do produkcji mięsa pochodzi z najlepszych zakładów, posiadających certyfikaty na zgodność z systemami uznanymi przed GFSI. Bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów gwarantuje Nadzór Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej. Dzięki nowoczesnej i efektywnej technologii produkcji opartej na ścisłej kontroli jakości i wysokiej higienie, gwarantowanym przez prowadzony w zakładzie system kontroli HACCP, Zakłady Mięsne Nove uzyskały uprawnienia eksportowe na rynki krajów UE oraz posiadają certyfikaty BRC i IFS oraz zatwierdzone audyty wielkich międzynarodowych sieci. Zakłady mięsne Nove i linia Natura otrzymały licencję na używanie międzynarodowego symbolu przekreślonego kłosa, określającego bezglutenową żywność. W skład linii Natura wchodzą szynka, kiełbasa długa, kiełbasa krótka, kiełbasa krakowska, parówki, schab, szynka z tłuszczem. Produkty są paczkowane i dostępne na stoiskach samoobsługowych w Auchan, Tesco, Makro, Selgros.

Zakłady Mięsne „Nove” Sp. z o.o.

86-170 Nowe, Morgi 53
tel.: 48 52 332 83 81
fax: 48 52 332 83 80
e-mail:sekretariat@zmnove.pl

http://www.zmnove.pl