WELLNESS_SPA_Czas_na_Herbate_aranzPraca, dom i dziesiątki dodatkowych zadań – kalendarz większości z nas wypełniony jest do granic możliwości. Po całym dniu w biegu warto jednak na chwilę zwolnić i znaleźć czas na wyciszenie oraz odpoczynek. Osiągnięcie stanu odprężenia i relaksu ułatwić może muzyka, książka, a także filiżanka aromatycznego napoju. Marka „Czas na Herbatę” przygotowała ziołową kompozycję „WELLNESS&SPA”, która pomoże ukoić nerwy i nabrać sił na kolejne życiowe wyzwania.

„WELLNESS&SPA” to ziołowa kompozycja, która zachwyca wyjątkowym smakiem, lekkością i subtelną nutą orzeźwienia. Jej podstawą jest aromatyczna mięta, która działa uspokajająco, odświeżająco i odprężająco. Odreagowanie stresu ułatwi również zawarty w herbatce jaśmin, natomiast dodatek imbiru korzystnie wpłynie na koncentrację i wydajność umysłową. Mięta, imbir i jaśmin to nie jedyne składniki, które „Czas na Herbatę” połączył ze sobą w oryginalnej, autorskiej kompozycji „WELLNESS&SPA”. Znaleźć w niej można również soczyste mango, słodką lukrecję, a także pełną orzeźwienia trawę cytrynową i kwiat werbeny cytrynowej. Całość dopełniają płatki  słonecznika, który stanowi nieprzebrane źródło witamin, minerałów i zdrowych dla organizmu kwasów tłuszczowych. Filiżanka ziołowej, pełnej naturalnych składników, herbatki „WELLNESS&SPA” doskonale ukoi nerwy, poprawi nastrój oraz pozwoli odzyskać siły po aktywnym i pełnym wrażeń dniu.

Kompozycja „WELLNESS&SPA” dostępna jest  w ofercie sklepów stacjonarnych „Czas na Herbatę” oraz

online na www.czasnaherbate.net

Kompozycja „WELLNESS&SPA” marki „Czas na Herbatę”

Cena: 19,90 zł/100 g

————————————————————————————————————————————

Progressive to firma, która istnieje na rynku od 1997 r. i jest właścicielem marki CZAS NA HERBATĘ. Od początku swojej działalności specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych, a także akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W ofercie znajdują się herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie oraz kompozycje owocowe.  W składzie herbat znajdują się wyłącznie składniki naturalne najwyższej jakości. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce (23 sklepy firmowe i 71 sklepów franchisowych) oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net. Firma posiada również sklep w Hiszpanii.

Progressive Agata Szurlej

Sosnowiecka 5

52-008 Wrocław

tel.: 71 340 04 23

e-mail: biuro@herbata.net

www.czasnaherbate.net