ser_topiony_w_kubeczku_hiszpanskie_przyprawy_lactima

Szukając specjału, który z powodzeniem wzbogaci nasze codzienne menu, warto sięgnąć po linię serków topionych w kubeczku marki LACTIMA. Każdy z produktów stanowi połączenie wygody oraz delikatnej, kremowej konsystencji, która dzięki wyrazistym dodatkom i przyprawom pozwoli nam na nowo poznać polskie, włoskie i hiszpańskie smaki.

Trzy oblicza smaku

Poza świeżymi składnikami kluczem do pysznego posiłku są umiejętnie dobrane przyprawy, dzięki którym potrawa nabiera bardziej wyrazistego charakteru. Z serami topionymi w kubeczkach marki LACTIMA możemy zarówno podczas śniadania, lunchu, jak i kolacji odkrywać na nowo pełnię polskich smaków, a także delektować się szczyptą aromatów znad Morza Śródziemnego. Trzy dostępne warianty pozwolą każdego dnia nadać spożywanym daniom oryginalny wyraz. Z serkiem Polskie Warzywa skosztujemy kompozycji bazującej na rodzimych smakach. Propozycja Włoskie Zioła przeniesie nas z kolei do słynącej z aromatycznych ziół Italii. Dla wielbicieli odważnych połączeń przygotowany został natomiast wyrazisty serek Hiszpańskie Przyprawy. Wszystkie produkty z linii dla ułatwienia zamknięto w poręcznych kubeczkach, dzięki czemu możemy cieszyć się ich smakiem w dowolnej chwili mając pewność, że na długo zachowają świeżość i wartości odżywcze.

Sięgając po serki topione w kubeczku marki LACTIMA w dowolnym miejscu i momencie możemy cieszyć się smakami z różnych zakątków świata. Dzięki nim nie tylko przygotujemy przepyszne kanapki, ale też szybko stworzymy zaskakujące w smaku koktajlowe przystawki. Niezależnie od tego, czy wybierzemy serek Polskie Warzywa, Włoskie Zioła, czy Hiszpańskie Przyprawy, będziemy mogli urozmaicić nasze menu wzbogacając je o nowe smaki.

Z pomocą serka topionego w kubeczku Hiszpańskie Przyprawy marki LACTIMA przyrządzić możemy np. złociste i chrupiące koperty drobiowe: http://lactima.pl/3957/koperty-drobiowe-z-serem/

Inne inspirujące przepisy na dania z wykorzystaniem serków topionych marki LACTIMA znaleźć można na stronie: http://lactima.pl/category/przepisy-kulinarne/

Sery topione w kubeczku Polskie Warzywa, Włoskie Zioła, Hiszpańskie Przyprawy marki LACTIMA:

Ser topiony w kubeczku Polskie Warzywa

Opakowanie (masa netto): 150 g

Sugerowana cena: 2,95 – 2,99 zł/szt.

Ser topiony w kubeczku Włoskie Zioła

Opakowanie (masa netto): 150 g

Sugerowana cena:  2,95 – 2,99 zł/szt.

Ser topiony w kubeczku Hiszpańskie Przyprawy

Opakowanie (masa netto): 150 g

Sugerowana cena:  2,95 – 2,99 zł/szt.

LACTIMA rozpoczęła działalność gospodarczą w 1989 roku. Produkcję serów topionych prowadzi od 1992 roku w nowo wybudowanym zakładzie w Morągu, w ekologicznie czystym regionie Warmii i Mazur. Oferta firmy obejmuje sery topione w plasterkach, krążkach, serdelkach, kostkach, bloczkach, saszetkach, sery topione do smarowania oraz masło, margarynę i mix tłuszczowy w małych opakowaniach do cateringu. Wszystkie grupy serów produkowane są w wielu wariantach smakowych. Firma pracuje zgodnie z systemami zarządzania jakością ISO 9001:2009, ISO 22000:2006 (HACCAP), BRC, Halal. LACTIMA systematycznie rozwija swoją sprzedaż w kraju i za granicą, głównie w Europie oraz na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Produkty firmy eksportowane są do Afryki, Ameryki Północnej i Południowej, Korei Południowej, Chin, Japonii, spełniając bardzo rygorystyczne wymagania poszczególnych krajów.

Lactima Sp. z o.o.

Kaszubska 6

14-300 Morąg

tel.: 89 757 40 65, 89 757 51 54

fax: 89 757 42 24

e-mail: handel@lactima.pl

sekretariat@lactima.pl