Sokołów S.A. – lider rynku mięsnego w Polsce – z sukcesem uczestniczył w największych i najważniejszych targach branży w Wielkiej Brytanii – IFE 2017 (The International Food&Drink Event) w Londynie. Stoisko Sokołowa i prezentacja wysokiej jakości wyrobów firmy wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród gości.

IFE jest imprezą o wysokiej randze międzynarodowej, prezentującą aktualne trendy i innowacje w branży żywności i napojów.

Udział Sokołowa w londyńskich targach podyktowany był szeroką obecnością firmy na rynku brytyjskim. Sokołów S.A systematycznie rozwija swą działalność eksportową na wielu rynkach – mówi Bogusław Miszczuk, prezes Zarządu Sokołów S.A. – W Wielkiej Brytanii mamy bardzo dużą liczbę odbiorców naszych produktów, a targi IFE dały nam możliwość wielu spotkań biznesowych z partnerami, z którymi na stałe współpracujemy. Zaprezentowaliśmy się również potencjalnie nowym kontrahentom.

IFE 2017 odbyły się w dniach 19-22 marca, gromadząc podobnie jak poprzednie edycje tysiące gości z wielu krajów. Na stoisku Sokołowa mogli spróbować renomowanych produktów firmy, jak wołowina z linii Uczta Qulinarna, burgery, polskie kiełbasy i przekąski mięsne (snacki). Odwiedzającym targi serwował je Dominik Moskalenko – szef kuchni Sokołów. – Chcieliśmy pokazać gościom targów, że o wyśmienitym smaku potrawy decyduje wysoka jakość produktu – mówi Dominik Moskalenko. – Mając do dyspozycji taki produkt, jak soczysta, krucha wołowina z linii Sokołów Uczta Qulinarna, w prosty sposób możemy przyrządzić wybornego steka czy hamburgera. W wielu krajach naturalne smaki nie są już tak szeroko dostępne. Nasze propozycje spotkały się z ogromnym entuzjazmem ze strony odwiedzający gości, usłyszeliśmy mnóstwo pozytywnych opinii. Sokołów przedstawił również bogatą ofertę dla branży food service.

Targi IFE 2017 to wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń, poznania nowych produktów i rozwiązań. W targach wzięło udział ponad 1000 dostawców z kilkudziesięciu krajów, a imprezę odwiedziło ok. 30 000 osób z ponad 100 krajów.