grupa logo Bakotech

Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań SpamTitan i WebTitan, wprowadza zmiany w cenniku swoich produktów. Z dniem 1 sierpnia br. walutą obowiązującą będzie polski złoty.

 Oprócz wersji przeznaczonych na platformy wirtualne i serwery fizyczne, rozwiązanie SpamTitan (oprogramowanie służące do ochrony poczty e-mail) będzie można zakupić w postaci usługi w chmurze publicznej z miesięczną opłatą subskrypcyjną lub w chmurze prywatnej, jako usługę dedykowaną. W obu przypadkach będzie się to odbywać przy wykorzystaniu infrastruktury serwerowej polskiego dostawcy.

Chcąc umożliwić polskim klientom i partnerom firmy Bakotech, świadczącym usługi w modelu SaaS – Security Software as a Service, łatwiejszy sposób rozliczania dystrybutor wprowadza możliwość płatności w PLN. Miesięczny koszt takiej ochrony antyspamowej dla 10 użytkowników to zaledwie 35 zł netto*, natomiast dla większej organizacji posiadającej do 100 użytkowników cena wyniesie 289 zł netto. Szczególnie istotne jest to, iż w przypadku zakupu takiej usługi, klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z utrzymywaniem i/lub zarządzaniem odpowiednim rozwiązaniem czy infrastrukturą.

* podane ceny są cenami SRP

 Zarówno usługi w modelu SaaS, jak również wszystkie inne rozwiązania oferowane przez Bakotech w ramach marek SpamTitan oraz WebTitan będzie można z dniem 1 sierpnia br. zakupić w PLN.

O SpamTitan

System antyspamowy SpamTitan pozwala na filtrowanie ruchu przychodzącego oraz wychodzącego zapewniając odpowiedni poziom bezpieczeństwa i ochronę zasobów firmowych przed wzrastającą liczbą zagrożeń, których nośnikiem jest spam.

 O WebTitan

WebTitan to niezawodna i natychmiastowa ochrona dla każdego użytkownika w Sieci. Rozwiązanie umożliwia całkowicie bezpieczne przeglądanie stron www, kontrolę treści internetowych oraz ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i phishingiem.

 

Więcej informacji:

 

BAKOTECH Sp. z o.o.

Sandra Wasiak

Marketing Manager

tel. 660 343 988

e-mail: sandra.wasiak@bakotech.com

www.bakotech.pl

 

Lucky Monday

PR&Events

Renata Postawa-Giza

PR Specialist

tel. 607 200 775

e-mail: r.postawa-giza@luckymonday.pl

www.luckymonday.pl