Warszawa, 5 października 2016 – Współczesna stacja paliwowa to więcej niż przystanek
w drodze. To miejsce gdzie można zadbać o sprawne funkcjonowanie auta i komfort kierującego.

Dzisiejsze stacje paliwowe są dalekie od tych, z których korzystaliśmy jeszcze kilkanaście lat temu. Teraz nie jest to tylko miejsce, którego funkcjonalność kończy się na dolaniu paliwa. Obecnie na blisko 400 stacjach Shell w całym kraju można kompleksowo zadbać o swoje auto w trakcie krótszych i dłuższych podróży.

 

Do pełna!                                                                      

 

Stacja paliwowa Shell to miejsce, w którym na kierowców czeka bogata oferta paliw. Paliwa Shell FuelSave to wysokiej jakości paliwa skoncentrowane na generowaniu oszczędności. Zaprojektowane z myślą o kierowcach, którzy cenią mądre wybory i szukają efektywnych kosztowo rozwiązań.

 

Paliwa takie jak Shell V-Power Nitro+ są zaawansowanymi technologicznie paliwami, które zostały stworzone, by skutecznie chronić silnik i wpływać na wydajność nawet w trudnych warunkach. Pomagają czyścić silnik z nagromadzonych osadów oraz chronić go przed tworzeniem się nowych. Pomagają również chronić przed tworzeniem korozji na elementach układu paliwowego wykonanych z podatnych na nią metali.

 

Na szczególną uwagę zasługuje Shell V-Power Nitro+ Racing, 100-oktanowe paliwo, które pomaga dostarczać więcej mocy przez efektywniejsze spalanie. To najbardziej zaawansowane technologicznie paliwo Shell zostało opracowane we współpracy ze Scuderia Ferrari. Zawiera unikatowy zestaw dodatków Shell z formułą podwójnego działania, pomagający aktywnie czyścić i chronić silnik.

 

Również tankując Shell AutoGas kierowca może mieć pewność, że otrzymuje produkt najwyższej jakości. Posiada on liczbę oktanową znacznie przewyższającą wymagania techniczne, dzięki czemu proces spalania paliwa jest bardzo efektywny. Charakteryzuje się też wysoką czystością, dzięki czemu pomaga uniknąć niepotrzebnych wizyt i wydatków
w warsztacie samochodowym.

 

Serdecznie witamy!

 

Nie tylko hot-dogi

 

Na klientów stacji czeka również bogata oferta gastronomiczna deli2go. Zimne i ciepłe dania, słone i słodkie przekąski oraz aromatyczna kawa umilą przerwę w każdej podróży i dodadzą energii przed dalszą drogą, czy to na wyczekany urlop czy o poranku do pracy.

 

Współcześnie stacje benzynowe pełną też role sklepów czynnych całą dobą. Na stacji benzynowej można znaleźć produkty spożywcze, napoje i kosmetyki oraz akcesoria i środki czyszczące do samochodu. By podróż sprawnym czystym autem dostarczała jeszcze więcej przyjemności można wybrać jeden z wielu audiobooków lub płyt z muzyką.

 

Stacje paliwowe Shell wychodzą naprzeciw swoim klientom. Do końca października Shell prowadzi akcję „Kobiece wtorki”, w trakcie których na Panie czekają rabaty na paliwo, atrakcyjne promocje i oferty specjalne. O tych i innych promocjach klienci dowiedzą się
z aplikacji Shell Motorist.