Jednym z najprzyjemniejszych etapów przygotowań do świąt jest wybór prezentów dla najbliższych. Aby stały się one dla nich naprawdę miłą niespodzianką, warto odpowiednio to zaplanować. W tym roku szczególnie dużo oryginalnych pomysłów na prezent znajdziesz w miejscu, które słynie z dobrego smaku! Przyjdź do Starbucks i wybierz idealny upominek dla tych, którym zamierzasz sprawić w tym roku wyjątkową radość.

Święta pachnące kawą

W tym roku Święta w Starbucks pachną drzewem cedrowym, ziołami i słodkim karmelem. Właśnie te smaki można wyczuć w Christmas Blend Espresso Roast 2016, mieszance która charakteryzuje się subtelną słodyczą pochodzącą z ciemno palonych ziaren i ziołową pikantnością. Natomiast dla tych, którzy cenią sobie klasyczny smak przygotowano dobrze znaną Starbucks® Christmas Blend, kawę która sprawia, że czas spędzony wspólnie z rodziną z sentymentem wspomina się po latach. Klasyczne już połączenie ziaren kawy pochodzącej z Azji, Pacyfiku i Ameryki Łacińskiej oraz dojrzewających ziaren z Sumatry ma swoją rzeszę oddanych wielbicieli. Czy można podarować coś lepszego niż rodzinną atmosferę spotkań przy kubku ulubionej kawy?

Dla każdego coś…wyjątkowego!

Oprócz najwyższej jakości kawy paczkowanej, która dla kawoszy jest zawsze pożądanym prezentem, oryginalną propozycją na upominek jest Karta Starbucks. Na jej użytkowników przez cały rok w Starbucks czekają upominki i oferty specjalne. To najlepszy prezent przede wszystkim dla tych, którzy sami lubią decydować na co mają ochotę lub czego potrzebują. „Karta Starbucks to coraz chętniej wybierany przez Polaków pomysł na upominek. Jeden z najpopularniejszych prezentów wśród Amerykanów także u nas zyskuje na uznaniu – mówi Kacper Wilk, Coffee Master Starbucks – Często zdarza się, że nie wiemy co kupić naszym najbliższym, a wtedy Karta Starbucks to idealny sposób na podarowanie praktycznego prezentu, który z pewnością przypadnie do gustu i zostanie wykorzystany” – dodaje.

Kawa, kubek, tumbler oraz akcesoria do parzenia kawy – to prezenty, które nigdy się nie nudzą! Szczególnie miłośnikowi kawy, który lubi otaczać się gadżetami  związanymi z  jego pasją do małej czarnej. Dlatego nowa świąteczna kolekcja Starbucks to okazja by podarować upominek, który jeszcze bardziej umili mu codzienny rytuał.

W całej dostępnej w Starbucks ofercie świątecznej, każdy znajdzie upominek dla najbliższych. Bariści Starbucks doradzą w wyborze ulubionego gatunku kawy oraz odpowiednich akcesoriów, a także elegancko zapakują prezent. Dzięki ich eksperckiej wiedzy możliwe będzie skomponowanie indywidualnych zestawów, które z pewnością sprawią wiele radości obdarowanym.