Niecodziennie wchodzi do salonu 100-letni klient i kupuje model za 100 tysięcy funtów. Lexus, dziękując za lojalność i wieloletnią, owocną współpracę, dołączył kilka spersonalizowanych akcentów do zamówienia.

Barry High, Brytyjczyk, od kilkunastu lat kupuje Lexusy. Na przestrzeni prawie dwóch dekad, zebrało się ich aż 25! Tym razem wybrał Lexusa LS 600h L, nie spodziewał się jednak, że firma w dość charakterystyczny sposób „złoży życzenia” i w rezultacie otrzyma wyjątkowe oznaczenie z detalami trafiającymi w jego dobrze znany Lexusowi gust.

Edycja naprawdę limitowana, bo przewidywała jedynie ten egzemplarz. Oznaczono ją sygnaturą No. 01 of 01. Nie będzie więc drugiego takiego samochodu. Firma, personalizując wóz dla Barry’ego, dodała chromowaną tabliczkę z tyłu samochodu, specjalne zdobienia z rzeźbieniami, srebrne, ręcznie malowane linie wzdłuż całego LSa, idealnie współgrające ze śmietankowym wnętrzem. Przy tak lojalnym kliencie, nie można postąpić inaczej, nawet jeśli jego portfel został uszczuplony o 100 tysięcy funtów.

Wszystko odbywało się w tajemnicy, Barry do końca nie był świadomy tego, co przygotowuje dla niego Lexus. Był szampan i uroczyste przekazanie kluczyków. Oczywiście nowy właściciel, z racji swego wieku, nie usiadł za kierownicą – towarzyszył mu szofer.

 

 

Źródło: http://www.gloucestershirelive.co.uk/