15 czerwca rusza organizowany przez firmę Invena S. A. konkurs „Światowa łazienka”. Na uczestników, którzy w dniach 15.06. – 20.08.2017 roku zamieszczą na tablicy fanpage’a „Łazienka od kuchni” wykonane podczas podróży zdjęcie nietypowej łazienki, czekają atrakcyjne nagrody w postaci m.in. bonów na zakup wybranego asortymentu Inveny o wartości 1000 zł i 500 zł. Ambasadorem i jednym z jurorów konkursu jest znany podróżnik Marek Kamiński.

Nagrodzą zdjęcia niezwykłych łazienek z całego świata

Konkurs przeprowadzany będzie na tzw. „ścianie” profilu „Łazienka od kuchni” na portalu Facebook.com, dostępnym pod adresem internetowym https://web.facebook.com/%C5%81azienka-od-kuchni-605285622987621/?fref=ts. Aby wziąć w nim udział wystarczy być osobą pełnoletnią i wkleić pod postem konkursowym zdjęcie oryginalnej, niezwykłej łazienki wykonane podczas podróży wraz z informacją gdzie zostało zrobione i jaki jest jego kontekst – z czego wynika dane rozwiązanie, czy jest to część lokalnej tradycji itd.

Zwycięskie fotografie zostaną wyłonione przez jury w składzie: Marek Kamiński (Ambasador Konkursu), Dorota Bireta – Tomaszewska (Prezes Zarządu Inveny), Monika Wojdak (Product Manager Invena). Ocenie podlegać będzie zdjęcie i opis. Dla autorów trzech najciekawszych propozycji przygotowano atrakcyjne nagrody w postaci wybranego asortymentu Inveny  na kwotę 1000 PLN brutto (nagroda główna) oraz 500 zł brutto (wyróżnienie), a także książkę Marka Kamińskiego: „Trzeci Biegun” z autografem autora (nagroda pocieszenia). Wyniki zostaną ogłoszone na fanpage’u „Łazienka od kuchni” siódmego dnia roboczego po zakończonym konkursie tj. 29.08.2017r o godz. 13.00.

Przybliżają nieznane zwyczaje

Organizatorom zależy na popularyzowaniu edukacji międzykulturowej poprzez ukazanie zróżnicowania wnętrzarskiego na świecie oraz tradycji związanych z przestrzenią łazienki i kuchni.

Invena S.A. to polski producent wysokiej jakości armatury łazienkowej (baterii, zestawów natryskowych, deszczowni, brodzików i kabin prysznicowych) oraz produktów instalacyjnych przeznaczonych dla profesjonalistów. Jej założycielem jest znany polarnik  i podróżnik Marek Kamiński.

Więcej informacji na temat produktów firmy Invena znaleźć można na stronie www.baterielazienkowe.pl