Jak co roku, 31 grudnia żegnamy stary rok i hucznie świętujemy nadejście nowego. Tej nocy jesteśmy pełni nadziei i oczekiwania co przyniesie nam kolejny rok. Jednak kto powiedział, że Sylwestra można obchodzić jedynie w grudniu? Już 30 czerwca goście Bacówki będą celebrować dokładnie połowę roku 2017, a więc Sylwester ½, a to wszystko przy znakomitej kuchni, świetnym DJ-u i z Dariuszem Kordkiem w roli głównej.


Większość z nas nie może doczekać się Sylwestra i już parę tygodni wcześniej planuje, co tego wieczora będzie robić, a przede wszystkim co na siebie założy. Jednak po co czekać cały rok. Dancingowy Sylwester w środku lata to idealny pomysł do świętowania już mijającej połowy roku oraz tańców do białego rana. Tak jak w kultowym filmie „Lejdis”, gdzie bohaterki obchodziły Nowy Rok w lecie, tak i Bacówka Radawa SPA również postanowiła zorganizować dla swoich gości Sylwestra w wakacje.
– Tematem przewodnim Sylwestra ½ będzie świat filmu, dlatego zachęcamy gości do przebrania się w ulubione postacie filmowe. Gościem specjalnym będzie natomiast Dariusz Kordek, aktor telewizyjny i musicalowy, którego występ uwieczni cały wieczór. Gwarantujemy pyszne drinki, wyborne jedzenie, a przede wszystkim zabawę do białego rana – mówi Paweł Preisner, właściciel hotelu Bacówka Radawa SPA.
Już od pierwszych minut na gości czekać będzie welcome drink oraz smakowite potrawy przygotowane przez szefów kuchni Bacówki, którym nie będzie można się oprzeć. W pierwszej kolejności zostanie podany filet supreme oraz puree z kalafiora w towarzystwie chrupiących sałat. W bufecie czekać będą talerze wędlin, różnorakie dipy oraz pikle, smakowite sałatki oraz mini przekąski, tzw. finger food. Nie zabraknie również słodkości, zostanie podane m.in. domowe ciasto oraz musy owocowe.
Przez cały wieczór goście będą tańczyć przy utworach ze światowych list przebojów, które specjalnie dla nich miksować będzie DJ, a już o północy rozpocznie się odliczanie. Tak jak w grudniu kiedy wybije 24:00 pomyślmy życzenie i obdarujmy pocałunkiem ukochaną osobę.
– Uwiecznieniem wieczoru będzie niespodzianka, która z pewnością zaskoczy wszystkich imprezowiczów. Tego póki co nie zdradzę, dlatego serdecznie zachęcam do wspólnej zabawy podczas Sylwestra ½. Moc zabawy i uśmiechu gwarantowana – mówi właściciel Bacówki.