W poszukiwaniu sposobów na idealną figurę często zapominamy o tym, że najlepsze rozwiązania odnajdziemy w naturze. Wszystkim, którzy pragną cieszyć się wymarzoną wagą w trakcie lata, marka Czas na Herbatę poleca kompozycję ziołową „Sylwetka” – pełną właściwości odchudzających.

Wymarzona „Sylwetka”

Chcąc wzmocnić efekt diety oraz ćwiczeń zdarza się, że sięgamy po suplementy diety negatywnie wpływające na nasze zdrowie. Tendencja ta jest szczególnie silna, gdy zależy nam na osiągnięciu szybkich wyników np. przed wakacyjnym urlopem. Na szczęście istnieją metody, które w naturalny sposób wspomagają walkę z dodatkowymi kilogramami. Jedną z nich jest sięgnięcie po dobroczynne działanie ziół. W ofercie marki Czas na Herbatę znajdziemy kompozycję „Sylwetka” stanowiącą połączenie roślin o unikalnych właściwościach. Wśród nich znajdują się: przyśpieszająca metabolizm cholesterolu, jak i opóźniająca wchłanianie tłuszczy spożywczych yerba mate, poprawiający przemianę materii, a także ułatwiający trawienie owoc dzikiej róży, działająca zbawiennie na wątrobę i zaburzenia żołądkowo-jelitowe werbena cytrynowa, przeczyszczająca lukrecja, stymulujący pracę żołądka imbir, łagodzący rumianek oraz obniżające poziom cholesterolu we krwi płatki róży. Takie zestawienie sprawia, że kompozycja ziołowa „Sylwetka” marki Czas na Herbatę zadba nie tylko o pozbycie się tkanki tłuszczowej, ale i prawidłowe funkcjonowanie organizmu, dzięki czemu w pełni będziemy mogli cieszyć się letnimi wojażami.

Po więcej propozycji na wakacyjne dni od marki Czas na Herbatę, zapraszamy do sklepów stacjonarnych Czas na Herbatę, a także online na www.czasnaherbate.net .

 

Kompozycja ziół „Sylwetka” marki Czas na Herbatę

Cena: 13,90 /90 g