Zostań certyfikowanym Kontrolerem Finansowym! Zobacz jak to robią najlepsi! W imieniu spółki Akademia Controllingu, zapraszamy Państwa na 32 i 33 edycję akredytowanych szkoleń z controllingu i nowoczesnego rachunku kosztów (ZPRK). Kurs ma formę praktycznych warsztatów i oparty jest na kilkudziesięciu wdrożeniach nowoczesnych rachunków kosztów! Tematyka realizowana jest także na najlepszych uczelniach w Polsce (UEP, UTP, SGH, US, UŁ). Omawiane podczas szkolenia podejście rekomendowane jest przez uznane na świecie Stowarzyszenia Controllerów tj. IMA, IFAC czy CAM-I!
Więcej informacji na temat szkolenia, jego programu, a także planowanych terminów, znajduje się na stronie Organizatora – Akademia Controllingu

CEL

Celem szkolenia „Controlling i nowoczesny rachunek kosztów ZPRK” jest zapoznanie Uczestników z zasadami projektowania i wdrażania nowoczesnych rachunków kosztów, tj.: ZPRK, RCA, ABC/M,GPK.
Kurs ukierunkowany jest na prezentację nowoczesnych instrumentów controllingu, z uwzględnieniem rozwoju aktualnie posiadanych rachunków kosztów. Szkolenie organizowane jest w formie dwustopniowej (2 szkolenia po 2 dni), a czas jego trwania to, aż 32 godziny!

KORZYŚCI

Zdobycie dwóch prestiżowych kwalifikacji zawodowych: „Specjalista ds. Controllingu” oraz „Specjalista ds. Rachunkowości Zarządczej”.
Certyfikat akredytowany przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty (decyzja nr. 110.2.870.2015)
Udział w najlepszym na rynku szkoleniu, wybieranym przez uznane polskie i światowe marki.
Kompleksowa i praktyczna wiedza z zakresu controllingu i rachunkowości zarządczej.
Szansa na rozwój zawodowy i większe zarobki.

TRENER

dr Tomasz M. Zieliński

Prezes Zarządu ABC Akademia Sp. z o.o., specjalizującej się we wdrażaniu nowoczesnych rachunków kosztów ZPRK/ABC/RCA/GPK.
JEDEN Z NAJLEPSZYCH EKSPERTÓW W ZAKRESIE SYSTEMÓW CONTROLLINGOWYCH DO ZARZĄDZANIA KOSZTAMI I RENTOWNOŚCIĄ W POLSCE, DOKTOR NAUK EKONOMICZNYCH UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W POZNANIU I WYKŁADOWCA NA UNIWERSYTECIE EKONOMICZNYM W POZNANIU, SZKOLE GŁÓWNEJ HANDLOWEJ ORAZ UNIWERSYTECIE ŁÓDZKIM.

Autor koncepcji Zasobowo-Procesowego Rachunku Kosztów (RCA), wdrażanego w przedsiębiorstwach takich jak: ORLEN LABORATORIUM, ELECTROLUX, FIRSTDATA POLAND (POLCARD), ENERGA OBRÓT, SPOMLEK, KUPIEC, PROFIM, CERAMIKA TUBĄDZIN, GÓRNOŚLĄSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW, JURAJSKA, BALCERZAK, VISOTEC SOCHA i szereg innych.

Jego największy sukces, to skuteczne powiązanie nauki i praktyki oraz najszersze w Polsce rozpowszechnianie zaawansowanych rachunków kosztów przedsiębiorstwach z różnych branż.