Codziennie w mediach obserwujemy idealnie wykreowane sylwetki gwiazd. Ich urok osobisty oraz pewność siebie są zaklęte w zniewalającym uśmiechu. Urodowy eksperyment „Kto tak olśniewa?” marki Aquafresh® udowadnia, że każda dziewczyna dzięki pięknemu uśmiechowi może olśniewać jak gwiazda.
Pewność siebie tkwi w szczegółach – ładnie ułożonych włosach, ulubionej koszulce jak również w niczym nieskrępowanym uśmiechu. Dzięki marce Aquafresh® HD White w prosty i szybki sposób przywrócisz zębom olśniewającą biel.

Celem urodowego eksperymentu przeprowadzonego w ramach akcji Aquafresh® było sprawdzenie, czy każda „dziewczyna z sąsiedztwa” może olśniewać jak top modelka. Marka Aquafresh® do testu zaprosiła grupę dziewczyn, które nigdy nie miały do czynienia z modelingiem. Uczestniczki zostały poproszone o jedno zadanie – codzienne szczotkowanie zębów pastą Aquafresh® High Definition™ White przez 2 tygodnie. Nowa pasta Aquafresh® High Definition™ White zawiera unikalną technologię przywracania naturalnej bieli zębów za pomocą mikrodrobinek ILLUMIPEARLS™, która już od pierwszego szczotkowania usuwa przebarwienia oraz poleruje powierzchnię zębów.

Efekt sesji zdjęciowej zaskoczył organizatorów jak i same uczestniczki. Lśniąca biel zębów osiągnięta po zastosowaniu pasty Aquafresh® High Definition™ sprawiła, że dziewczyny zostały odebrane jak profesjonalne modelki, a same poczuły się jak prawdziwe gwiazdy.

Dzięki specjalnej aplikacji stworzonej przez Aquafresh® „Kto tak olśniewa? Gwiazda czy Dziewczyna z sąsiedztwa?” każdy może wziąć udział w eksperymencie i spróbować odgadnąć, kto kryje się pod czarującym uśmiechem. Zagraj z przyjaciółmi i odkryj siłę uśmiechu! Aplikacja dostępna na stronie internetowej: www.ktotakolsniewa.pl