W niewielkich biurach spadek produktywności może rozpocząć się od sprzętu biurowego lub procesu, których nikt nie potrafi prawidłowo obsłużyć. Problemy z łącznością, wolnym tempem drukowania czy kiepską jakością wydruków sprawiają, że praca staje w mgnieniu oka.

Aby pomóc firmom z sektora MŚP uniknąć strat, Xerox wprowadza nowe urządzenia WorkCentre® 3335/3345 i Phaser® 3330 – drukarki monochromatyczne, które obsłuży każdy, nawet najmniej zorientowany w nowinkach technologicznych pracownik biurowy.

 

Te produkty pokochają osoby, które inni proszą ciągle o pomoc w wydrukowaniu dokumentu z chmury czy podłączeniu do sieci Wi-Fi – komentuje Tracey Koziol, senior vice president, Office and Solutions Business Group, Xerox. – Nie będzie już potrzeby przeklikiwania się przez niepotrzebne pulpity, ponieważ 90% najważniejszych funkcji znajduje się na głównym ekranie menu. Dzięki temu po wybraniu zadania będzie można natychmiast wrócić do swoich obowiązków.

 

Drukarki można w prosty sposób połączyć z urządzeniami mobilnymi, a także uprościć dostępne ustawienia. Wewnętrzne połączenie Wi-Fi i Near Field Communication typu „tap-to-pair” pozwala często podróżującym pracownikom połączyć swoje tablety czy smartfony z drukarkami, umożliwiając proste drukowanie z każdej lokalizacji. Funkcjonalności oszczędzające czas np. oprogramowanie ułatwiające połączenie z siecią Wi-Fi czy dostępna na urządzeniu książka adresowa pozwala na szybszą bezprzewodową pracę i sprawniejsze dostarczanie dokumentów.

 

Xerox zaprojektował WorkCentre 3335/3345 i Phaser 3330 uwzględniając szereg narzędzi pomagających biurom pracę. Urządzenia dysponują:

  • Dużą mocą procesowania i możliwością dokonywania szybszych wydruków: od 35 do 42 stron na minutę.
  • Możliwością produkowania lepszej jakości obrazów (1200 x 1200 dpi).
  • Opcjonalnym drugim podajnikiem papieru, dzięki któremu można będzie załadować dodatkowe 550 arkuszy, umożliwiając nieprzerwane drukowanie.
  • Najnowszymi funkcjami wspomagającymi ochronę, dzięki czemu sensytywne lub tajne dokumenty nie zostaną przekazane nieupoważnionym użytkownikom.
  • Funkcją umożliwiającą skanowanie do emaila, drukowanie z chmury lub nośnika USB.
  • Dużych rozmiarów, kolorowym dotykowym pulpitem menu, pomagającym korzystać z wszystkich funkcjonalności urządzenia.
  • Możliwością skorzystania z wtyczek Apple AirPrint, Google Cloud i Xerox Print Service system Android i Mopria, pozwalających drukować z urządzeń mobilnych na drukarkach różnych producentów. Użytkownicy mogą drukować wiadomości email, zdjęcia i dokumenty z każdego urządzenia.
  • Prędkością drukowania do 80 000 kopii miesięcznie.